İstanbul’da 203 milyonluk büyük yatırım… Bölgeye büyük değer katacak

İstanbul Beylikdüzü-Bahçeşehir lokasyonunda bölgeye büyük değer katacak bir proje yükseliyor: Self İstanbul…

2017-10-11 10:37:00
İstanbul’da 203 milyonluk büyük yatırım… Bölgeye büyük değer katacak

Beylikdüzü-Bahçeşehir ekspress yolu bitişiğinde hayata geçirdiği referans projesi ‘Sembol İstanbul projesi ile dikkat çeken Karden İnşaat aynı lokasyondaki yeni projesi ‘Self İstanbul’ ile estetik bir projeye daha imzasını atıyor.

Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın lansmanının ardından satışları başlatan Karden İnşaat, projede dairelerin metrekaresini 3 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuyor.

İstanbul’un nitelikli konut bölgelerinde markalı projelere imza atan Karden İnşaat yeni yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor.

 

 

Beylikdüzü-Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlanan ve bölgenin en yeşil projesi olarak öne çıkan Self İstanbul’un lüks ve konforlu dairelerinin metrekaresi lansmana özel 3 bin 200 TL’den başlıyor.

Ev, iş ve alışveriş yaşamının bir araya getiren Self İstanbul’un yalnızca ev sahibi olmak isteyenlerin yaşamlarına değil bulunduğu bölgenin geleceğine de değer katması bekleniyor.

 

 

YEŞİLİ BOL, SOSYAL DONATILARI ZENGİN

Ayrıcalıkları ve proje detaylarıyla ve bölgeye büyük değer katacağı beklenen Self İstanbul 203 milyon TL’lik yatırımla yükseliyor.

26 bin metrekare alan üzerinde bölgenin en değerli noktasında inşa edilen proje geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Self İstanbul’da proje alanının yüzde 85’i peyzaja ayrılırken, yeşil dokulu konsepti, estetik mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları, zengin spor ve sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunuyor.

ALTERNATİFLİ DAİRE SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde tasarlanan daireleriyle konforlu bir yaşam anlayışına odaklanılan Self İstanbul’da; yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleriyle çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  • 6843
  • 1

Mehmet Kaçmaz 1 yıl önce eklendi.

Siteleri, apartmanları dikilmesine izin veriyorsunuz burada yaşayacak insanların arabaları ile trafiğe çıkacağını bir türlü kuş beyninizle hesaplıyamıyorsunuz yada işinize maddi menfaat yüzünden bunu es geçiyorsunuz. Belediyeler gitsin de Avrupa daki yerleşim bilimini öğrensinler! İstanbul'da trafik felç! Bu yeni yerleşimlerle dahada fena olup düzelmiyecek hale alacak. Aferim. Böyle devam. Bakalım nekadar sürecek millet topluca isyan edene kadar

Düzenleme başladı! Teminat altına alındı
Düzenleme başladı! Teminat altına alındı
İlk kez konut alacaklara yeni destekler geliyor
İlk kez konut alacaklara yeni destekler geliyor
NUHOĞLU, Cubes Ankara ile Başkente DEĞER kattı
NUHOĞLU, Cubes Ankara ile Başkente DEĞER kattı
Avrupa ile Asya'nın ortasına 120 milyar dolarlık altın üçgen
Avrupa ile Asya'nın ortasına 120 milyar dolarlık altın üçgen
Eminevim’dev Konya’da anahtar teslim sevinci
Eminevim’dev Konya’da anahtar teslim sevinci