Impression Pixel

Oğlunun tutuklanmasını istedi... İşte sebebi...

Denizli'de düzenlenen 'Halk Günü' toplantısına katılan bir kişi, oğlunun madde bağımlısı olduğunu ve satışını yaptığını belirterek tutuklanmasını istedi.

2017-10-10 15:19:00
Oğlunun tutuklanmasını istedi... İşte sebebi...

Valiliği'nce her ayın ikinci salı günü yapılan 'Halk Günü' toplantısı Vali Hasan Karahan başkanlığında yapıldı. Valilik binası konferans salonundaki toplantıya gelenler sıkıntı ve taleplerini dile getirdi. Toplantıda hazır bulunan daire müdürleri ise, sorunların çözümüne ilişkin kendi alanlarıyla ilgili çalışma başlattı.

Pamukkale İlçesi'nin Bağbaşı Mahallesi'nde oturantoplantıya katılarak isminin açıklanmasını istemeyen bir kişi, 24 yaşındaki oğlunun madde bağımlısı olduğunu, ayrıcauyuşturucu madde satışı yaptığını belirterek tutuklanmasını istedi.

Yaşadıklarındanaile olarak rahatsız olduklarını ifade eden baba , çözüm için Vali Karahan'dan yardım istedi. Uyuşturucu satışının yaşadığı mahallede sıklıklagörüldüğünü aktaran baba, vatandaşların bu konuda mağdur olduğunu aktardı.

Vali Hasan Karahan ise, sorunun çözümü için yetkili birim amirlerine talimat verdi.

  • 6125
  • 1

aptulhamit atlı 1 yıl önce eklendi.

Vali oğlunu şikayet eden adamı resmen azarladı. Sanki adam emniyet görevlisiymiş gibi sen niye müdahale etmiyorsun neden engel olmuyorsun gibi absürt sorular sordu kameralar karşısında. Gariban bir vatandaş uyuşturucu kullanan ve satanlara karşı müdahale edip engel olacakmış. Bu gibi valiler ilin başında oldukça daha çoook uyuşturucu maceraları yaşanır o kentlerde.