ali öztürk 1 yıl önce eklendi.

Yap mayin ne sendikasi oyle bir sendikami var yetki belfesi olmaran bir sendika halkin kurtulus sayfasindan yarin yapan birsendika chp yi kotulenek icin bu iscilerde bu na canak tutuyor calisma bakanligindan yetki almamis bir sendika nasil sendika oluyor

Yener 1 yıl önce eklendi.

leş kokuyor bütün chpli belediyeler.

MEHMET NURİ KURT 1 yıl önce eklendi.

Sanki akp adaletli davraniyor 1KASİM 2015 seçim beyanemesinde çalışan taşeron lara söz verildi işten atildilar o gunden beri şimdiye kadar taşeronlar atildi. Bunca mağdur taşeron atılan işçiler ne 'olacak birde chp ye atiyorsunuz 8 kişçikartildi diye akp söz vererek kadro dedi işten çıkartildilar hak etmiş geriye dönük taşeronlarin hakkini verin .

hmz 1 yıl önce eklendi.

HANİ bunlar sosyalist idi, hani ulusalcı idi

Yiğido 1 yıl önce eklendi.

Gundi kemal yandaşlarını karda kışta kapıda koma.

Veysel Erdoğan 1 yıl önce eklendi.

Alper Taşdelen ile ne alakası var işten çıkartılmanın.

Salih 1 yıl önce eklendi.

Kendi pisliğinin üstüne oturmak bu olay oluyor herhalde

Hamza 1 yıl önce eklendi.

Ankara büyük şehirin yeni belediye başkanı ile yakın görüşmrsi azılı CHP lı militanlarını harekete geçirmiş. Şimdiye kadar hiç eylem yapmıyan sendika başka türlü harekete geçmez.

şükrü onuk 1 yıl önce eklendi.

Bir tarafta ne piyango vurdu nede chp li bir belediyede iş bulduk diye sitem edenler varken işten atılmışlarsa çok marjinal kişiler olmalı . chp li eli iş tutan adamların avuçlarından düşen para bunlara yeter , kendilerine yazık etmişler.

TÜRK 1 yıl önce eklendi.

8 işci maaşı=12 milyar karr. KK NERDE O BU ÖLDÜ DİYE YALAN HABER YAPIYOR SAĞDA SOLDA.. AL İŞDE ŞİMDİ SİZİN ATTINIZ BELEDİYEDEN ADAMLARI GİDİP KARISINI DÖVCEK SAYENİZDE :):):):) ÖLCEKLER.... KOSKOCA ÇANKAYA TÜRKİYENİN BAŞKENTİNDE. 12 MİLYAR PARAMI VEREMİCEK TABİKİ HAYIR..... ADAMLAR GREV YAPTI İÇİN ATILIYIORSA CHPNİN GREV YAPTI TOPTAN ÜLKEDEN GÖNDEREK OZAMAN :)) BU ADAMIN MANTIĞI İLE HARAKET ETSEK :):):):)

Ok 1 yıl önce eklendi.

Chp den bu beklenir zihniyet bu