Aktüel

"1 milyon almak istiyorum" dedi, joker kullandığı soru infiale neden oldu!

Kim Milyoner Olmak İster'e "Bir akvaryumun içine sürüngen yemi atan biri muhtemelen hangi hayvanı besliyordur?" sorusu damga vurdu. Yarışmacının bu soruda seyirci jokerini kullanması sosyal medyada infiale neden oldu.

-

Kim Milyoner Olmak İster, yayınlanan son bölümüyle izleyiciyi yine şaşırttı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen programa Pınar Otan isimli yarışmacı damga vurdu.

1 milyonu istedi

Yarışmaya katılan Uzman Psikolog Pınar Otan isimli genç kadın yarışmaya başlamadan "1 milyonu almak istiyorum. Aklımda bir proje var çocuk esirgeme kurumuyla huzur evini birleştirmek istiyorum" dedi.

Yarışmaya iyi başlayan Otan ikinci soruda takıldı. "Bir akvaryumun içine sürüngen yemi atan biri muhtemelen hangi hayvanı besliyordur?" sorusu için seyirci jokerini kullanmak istediğini söyledi. Seyirci jokeriyle soruyu doğru bilen Pınar Hanım, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sorunun çok basit olduğunu dile getiren sosyal medya kullanıcıları yarışmacıyı eleştirdi. Bazı takipçiler ise diğer şıklara da oy veren seyirciyi topa tuttu.

İşte Kim Milyoner Olmak İster'in sosyal medyanın gündemine oturan o sorusu;

Bir akvaryumun içine sürüngen yemi atan biri muhtemelen hangi hayvanı besliyordur?

a) Dev panda

b) Afrika fili

c) Su kaplumbağası

d) Afrika bizonu

Doğru cevabın Su kaplumbağası olduğu sorunun diğer şıklarına da oylama yapılması şaşkınlığa neden oldu.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.