Gündem

Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilgili dikkat çeken çıkış!

Gazeteci İdris Kardaş, yeni parti kuracağı iddia edilen Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'a ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilgili dikkat çeken çıkış!
-

Gazeteci İdris Kardaş, katıldığı televizyon programında AK Parti ve CHP'li muhaliflerin arasındaki farklara ilişkin çok konuşulacak değerlendirmeler yaptı.

Kardaş, CHP'nin lider adayı olan önemli isimlerinin her seçimde partisi için çalıştığını belirterek şu ifadeleri kullandı;

İki farklı durum

''CHP'li lider adayları, Muharrem İnce, Gürsel Tekin, Mustafa Sarıgül her seçim çıkarlar CHP için çalışırlar. Sokak, sokak gezerler. Hepsi lider adayıdır ama. Her zaman kurultay isterler, zorlarlar, eleştirirler, Kılıçdaroğlu'nu yerden yere vururlar. Ama her seçimde de CHP için çok önemli çalışmalar yaparlar. Aday kimse onun arkasında kenetlenirler. Çünkü tabanları belli. O tabandan oy almaları gerekecek. Partisinin başarılı olması için de çalışırlar.''

AK Parti için çalışmadılar

Son günlerde yeni parti çalışmaları ile gündeme gelen Abdullah Gül, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun ise tam tersi bir stateji güttüğünü belirten Kardaş; ''Saydığımız üç isim de kaç defa referandum yaşadık, seçim yaşadık bunların çoğu kritik seçimler oldu. Kaç seçimdir bu isimler AK Parti için çalışmadı. Açıklama yapmadı. Referandumda evet demedi. Hatta terse çalıştıkları oldu. Bu isimler kimden oy alacaklar? AK Parti tabanından koparacaklar. Peki AK Parti tabanı bunu görmüyor mu? Bizim için bunca yıl seçimde, referandumda hiçbir şey yapmamışlar, CHP ile birlikte çalışmışlar, Abdullah Gül için söylüyorum özellikle. ''Bu isimlere biz niye destek verelim?'' demeyecekler mi? ifadelerini kullandı.

Öne Çıkanlar
Süt dişi bilinmeyen insan grubunu ortaya çıkardı!
Süt dişi bilinmeyen insan grubunu ortaya çıkardı!
Misafirleri kapı tokmağı sesinden tanıyorlar!
Misafirleri kapı tokmağı sesinden tanıyorlar!
Güzellik anlayışını değiştiren sıradışı modeller!
Güzellik anlayışını değiştiren sıradışı modeller!
AK Parti'li yönetici boğularak hayatını kaybetti! AK Parti'li yönetici boğularak hayatını kaybetti!
İstanbul'u karıştıran Esed'in ajanları mı? İstanbul'u karıştıran Esed'in ajanları mı?
Türkiye diken üzerinde ama Ensonhaber'in derdi başka...

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.