Medya

Acun'dan Fenerbahçe bombası! "Hazır olun, tarih yazacağız"

Televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu.

Acun'dan Fenerbahçe bombası!
-

Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe için yapılacak destek kampanyasıyla ilgili detayları sosyal medya hesabından açıkladı.

Kampanyaya katılanları hediyeler bekliyor

Büyük bir kampanyaya başlayacaklarını belirten Ilıcalı, kampanyaya katılanların hayal ettikleri hediyelere de kavuşacağını yazdı.

Acun Ilıcalı'nın paylaşımı şöyle;

Fenerbahçemiz için yakın zamanda yapacağımız destek kampanyası ile ilgili bir açıklama yapmak istiyorum... Geçtiğimiz günlerde yönetimimize gönlünü verdiğim takımımız için, TV8 ekranlarında dünya futbol tarihinin en büyük kampanyasını yapma teklifini götürdüm, başkanımızın da tam desteğiyle özlenen Fenerbahçe için büyük bir kampanyaya başlıyoruz.12 ve 13 Mayıs akşamı dostum Cem Yılmaz ile birlikte taraftar ve kulüp bütünleşmesinin tarihini yazmak için TV8 ekranlarında olacağız. Bu kampanyaya katılanları, hayal ettikleri binlerce ödül bekliyor. Taraftarımızın ve kulübümüzün kazanacağı ‘win-win’ kampanyamızın detaylarını çok yakında vereceğim… Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız! #FENEROL

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.