Gündem

AK Parti Arnavutköy belediye başkan adayı son dakika açıklandı

AK Parti Arnavutköy belediye başkan adayı kim oldu? AK Parti İstanbul belediye başkan adayları 2019 belli oldu mu? AK Parti, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bir çok ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün de AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı ve AK Parti İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını son dakika açıkladı. AK Parti İstanbul belediye başkan adayları 2019 listesinde AK Parti Arnavutköy belediye başkan adayı kim 2019?

AK Parti Arnavutköy belediye başkan adayı son dakika açıklandı
-

AK Parti Arnavutköy belediye başkan adayı kim oldu? AK Parti İstanbul belediye başkan adayları 2019 belli oldu mu? AK Parti, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bir çok ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün de AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı ve AK Parti İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını son dakika açıkladı. AK Parti İstanbul belediye başkan adayları 2019 listesinde AK Parti Arnavutköy belediye başkan adayı kim 2019?

2019 belediye başkan adayları AK Parti listesi belli oldu. AK Parti İstanbul belediye başkan adayları 2019 listesinde kimin yer aldığı merak konusu oluyordu. AK Parti İstanbul belediye başkan adayları belli olduğu son dakika gelen bilgiler arasında. Arnavutköy AK Parti belediye başkan adayı Ahmet Haşim Baltacı oldu. Ahmet Haşim Baltacı AK Parti Arnavutköy mevcut belediye başkanı olarak görev yapmakta.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.