Siyaset

AK Parti’den üyelik seferberliği

İl genelinde üyelik seferberliği başlattıklarını kaydeden AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, “İnşallah bugün çok daha fazla yeni AK Partili neferler, üyemiz partimize katılacak. Önümüzdeki süreçte AK Parti ailesi, Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde çok daha güçlü bir şekilde yola devam edecek” dedi.

AK Parti’den üyelik seferberliği
-

 Haber Merkezi 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, 17 yıllık zafer yürüyüşünün yıl dönümünde önemli açıklamalarda bulundu. İl genelinde üyelik seferberliği başlattıklarını kaydeden Şenocak, şunları söyledi:

İstanbul’da 6’ncı çalıştay

Bugün 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin tek başına iktidar olarak büyük bir zafete imza attığı genel seçimlerin yıl dönümü. 17. yıl dönümümüz kutlu ve hayırlı olsun. Uzun yıllar ülkemize hizmet etmeyi mevlam bize nasip etsin. 17 yılda parti olarak çok güzel işler başardık. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın yola çıkarken ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganıyla bu 17 yılı değerlendirdiğimizde gerçekten artık hiçbir şey eskisi gibi değil. 17 yıl önceki Türkiye ile günümüz Türkiye’si arasında dağlar kadar fark var. Artık siyasi vesayet dönemi kalktı” ifadelerini kullandı. Altıncı teşkilat çalışanıyla sahada olduklarını belirten Şenocak, “İnşallah bugün çok daha fazla yeni AK Partili neferler, üyemiz partimize katılacak. Önümüzdeki süreçte AK Parti ailesi, Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde çok daha güçlü bir şekilde yola devam edecek” dedi.

Kalın: Başkan Erdoğan’ın ABD ziyareti 1-2 güne netleşecek

Öte yandan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 38. İstanbul Kitap Fuarı ziyaretinde yaptığı açıklamada Erdoğan’ın ABD ziyaretine ilişkin, şunları söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımız Washington’a gitmiş olmak için gitmez. Önümüzdeki 1-2 gün içinde kendisi de son değerlendirmelerini yapıp bu konuda kararını verecek. Biz de inşallah yakın zamanda bunu kamuoyuyla paylaşacağız. ABD heyeti ile görüşmemizde Temsilciler Meclisinden geçen iki tasarıyla ilgili tepkilerimizi ilettik.

Yeni Akit Gazetesi

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.