Otomotiv

Akıllı sürüşün öncüsünden akıllı fırsatlar

NISSAN, şubat ayı sonuna kadar sürecek yüzde 0,49 vade farklı avantaj sunuyor.

Akıllı sürüşün öncüsünden akıllı fırsatlar
-

NISSAN, şubat ayı sonuna kadar sürecek kampanyasıyla güçlü SUV ailesini ve ödüllü pick-up’ı Navara’yı kampanya indiriminin yanı sıra 24 ay ve yüzde 0,49 vade farkı avantajıyla yeni sahipleriyle buluşturuyor.

QASHQAI, X-TRAIL, MICRA ve NAVARA modellerinde vade oranı “yüzde 0,49” olarak belirleyen NISSAN, QASHQAI’de 50 bin, X-TRAIL’de 60 bin, NAVARA’da 100 bin TL’ye varan kredi tutarları için 24 aya varan vade imkânı sunuyor. SUV segmentinin yaratıcısı ve Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modellerinden NISSAN QASHQAI, yeni nesil motoru ve akıllı sürüş özelikleriyle yeni sahiplerini bekliyor.

Yeni nesil motoruyla daha düşük yakıt tüketimi sağlayan QASHQAI’ler 10 bin TL’ye varan kampanya indirimi ve 50 bin TL’ye 24 ay yüzde 0,49 vade farkıyla yeni kullanıcılarını bekliyor.

SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA ise 3 bin TL’ye varan kampanya indirimi ve şubat ayı boyunca 100 bin TL için 24 ay yüzde 0,49 vada farkı ile maceraseverler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor.

Prestijinden ödün vermek istemeyenlerin tercihi X-TRAIL’ler, yeni nesil motoruyla en konforlu, en rahat yolculuğu yapmak isteyenlere şubat ayına özel 60 bin TL’ye 24 ay yüzde 0,49 vade farkı imkanı ile satışa sunuluyor.

Bu arada; NISSAN Türkiye’nin Kurumsal İletişim Müdürü pozisyonuna Şubat ayı itibarıyla Saadet Alpago getirildi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.