Emlak

Altunbüken’den Topkapı’ya Proje

Altunbüken Holding, Ümraniye ve Ataşehir'de geliştirdiği projelere bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

 Altunbüken’den Topkapı’ya  Proje
-

Şirket, Avrupa yakasındaki ilk projesine Topkapı'da hayat verecek. 45 milyon dolarlık yatırım bedeliyle yükselecek karma projeyle ilgili ilk ipuçlarını Altunbüken Holding ve Relux Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken verdi.

 

İşte Altunbüken’in mesajları:

 

- Topkapı'da 10 dönüm arazi üzerinde 55 bin metrekarelik karma kullanımlı bir proje geliştireceğiz.

- Projenin 45 milyon dolarlık bir yatırımla yüzde 70'i ofis yüzde 30'u rezidanstan oluşmasını planlıyoruz.

- Karma konseptli geliştireceğimiz projede yer alması planlanan ünitelerin, 30 ila bin 300 metrekare arasında ihtiyaçlara göre birleştirilebilir şekilde özel elektromekanik çözümlerle inşa edilmesini planlıyoruz.

- Relux'ü sosyal inovatif bir marka olarak tanımlıyoruz. Çünkü bir projeyi geliştirirken sadece müşteri odaklı düşünmüyoruz. Analitik ve duygusal zekamızı birleştirerek inşaatın 'Google'ı olma yolunda ilerliyoruz.

- Topkapı projesiyle modern sanatı ve mimariyi harmanlayarak katma değer oluşturacağız. Daha önceki projelerimizden elde ettiğimiz uluslararası mimari tasarım ödüllerini almayı hedefliyoruz.

- Relux konseptinin lükslerinden Xpand Life ile katlardaki hayatı, projedeki ortak alanlara entegre edeceğiz. Bu projeye sektöre de önemli bir katma değer sağlayacak. Projede, sinema- sunum ve lansman alanları, çeşitli büyük ile fonksiyonlarda toplantı alanları bulunacak. Ayrıca sağlıklı yaşam alanları, spa, gym, dinlenme ve oyun alanlarına da projede yer verilecek. Akıllı Relux Club aplikasyon ve yazılımlarıyla yönetim ve bakım giderlerini minimize edip, benzer projelerin en az yüzde 20 altına indireceğiz.

 

emlakrehberi / 8 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.