Aktüel

Antalya'da darbedilen 3 kadın yaralandı

Kaleiçi'nde gece saatlerinde tanımadıkları bir kişinin darbettiği 3 kadın yaralandı - İfadesinde kendisini, "onları daha önce tartıştığım kişiler zannettim" diyerek savunan şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest kaldı

Antalya'da darbedilen 3 kadın yaralandı
-

ANTALYA (AA) - Antalya'da gece saatlerinde yürüyen 3 kadını darbeden saldırgan, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, şirket yemeğine katıldıktan sonra gezmek için Kaleiçi bölgesine giden Selin Ç. (25), Burcu Nihan B. (36) ve Gökçen T. (39) saat 03.15 sularında sokakta yürürlerken arkalarından yaklaşan Mert K'nin (22) saldırısına uğradı.

Aldıkları yumruk ve tekme darbeleri nedeniyle yaralanan kadınlar, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Selin Ç. ve Gökçen T. ayakta tedavi edildi. Burcu Nihan B'nin ise yoğun bakım ünitesinde gözetim altında tutulduğu belirtildi. Kadının, burnunda ve kafatasında kırık olduğu anlaşıldı.

Gözaltına alınan Mert K, emniyetteki ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Mert K'nin ifadesinde, yürürken tanımadığı birileriyle tartıştığını, bir süre sonra yolda yürüyen 3 kişiyi görünce aynı kişiler zannederek yumruk attığını söyledi. Arkalarını döndüklerinde yanlış kişilere vurduğunu anladığını ileri süren şüphelinin, daha sonra kadınların da kendisine vurmaya başladığını ancak şikayetçi olmadığını ifade ettiği kaydedildi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.