Eğitim

AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu merak ediliyor. AÖF sınavlarının 24 Haziran – 8 Temmuz tarihleri arasında yapılacağı açıklanmıştı. Sınava giren öğrenciler AÖF final sonuçlarını merak etmeye başladı. Peki, AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?
-

AÖF final sınavları ne zaman?

2019-2020 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi sınavları 24 Haziran- 8 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF final sınavları 8 Temmuz tairhinde sona erecek. Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair bir açıklama yapılmadı. Ancak sonuçların Temmuz ortasında açıklanması bekleniyor.

Online sınavlara öğrenciler T.C kimlik numarası veya @anadolu.edu.tr uzantılı e-posta hesaplarıyla giriş yapabilirler. Sınav esnasında adaylar önceki soruya dönüş yapamayacak. Boş kalan sorular yapılmadı olarak kabul edilecek. Öğrencilere her sınav için 20 soru yöneltilecek ve 30 dakika süre tanınacak. . Sınav tamamlanmadan elektrik kesintisi, bağlantı problemi gibi sorun yaşayan öğrenciler son gün olan 8 Temmuz tarihine kadar sınava kaldığı yerden devam edebilecek.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.