Eğitim

AÖF finalleri ne zaman bitecek? | AÖF sınav sayfası

AÖF finalleri ne zaman nasıl yapılacak? Koronavirüs salgını sebebiyle eğitim alanında pek çok değişiklik yaşandı. Salgın sebebiyle AÖF sınavları internetten online olarak ayıplamaya başladı. Vizelerin ardından finaller de online olarak yapılacak. AÖF öğrencileri “AÖF final sınavları ne zaman bitecek?” , “AÖF final sınavları son gün” , “AÖF finalleri ne zaman bitiyor?” , “AÖF final sınavları sayfası” , “AÖF final sınavları hangi gün saat kaçta bitecek?” sorularını araştırıyor. İşte, AÖF final sayfası.

AÖF finalleri ne zaman bitecek? | AÖF sınav sayfası
-

Koronavirüs salgını sebebiyle AÖF sınavları online olarak yapılıyor. AÖF öğrencileri final sınavlarının ne zaman tamamlanacağını araştırıyor. İşte, detaylar.

AÖF finalleri ne zaman bitecek? | AÖF sınav sayfası 

AÖF öğrencileri final sınavlarının ne zaman nerede yapılacağını araştırıyor. Konu hakkında kısa bir süre önce açıklama gelmişti.

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Sistemi bünyesindeki Açıköğretim, İşletme ve İktisat fakültelerinin 2019-2020 bahar dönemi dönem sonu sınavlarının 24 Haziran-8 Temmuz'da internet üzerinden yapılacağı bildirildi.

Üniversitenin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, Açıköğretim, İşletme ve İktisat fakültelerinin bahar dönemi dönem sonu sınavlarının internet tabanlı ortamlardan yapılmasının kararlaştırıldığı belirtildi.

Açıklamada, sınavın yurt içi ve yurt dışı programlar için 24 Haziran saat 00.01 ve 8 Temmuz saat 23.59 arasında erişime açık olacağı kaydedildi.

Sınav uygulama esasları ve detaylı bilgilerin üniversitenin internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacağı ifade edildi.

Bahar dönemi ara sınavları da 18 Nisan-7 Mayıs'ta internet üzerinden yapılmıştı.

AÖF final sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF finalleri 8 Temmuz 23.59’da sona erecek. Online sınavların tamamlanmasından bir hafta sonra sonuçların açıklanması bekleniyor.

AÖF SINAV SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.