4. TYT SINAVINA
KALAN SÜRE

00:00:00:00

Eğitim

AÖL sınav giriş belgeleri yayınlandı mı?

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi 2019-2020 yılının 1. eğitim dönemi sınavları merakla bekleniyor. Peki ama AÖL sınavları ne zaman? AÖL sınav belgeleri ne zaman yayınlanacak? AÖL sınav giriş belgeleri yayınlandı mı? İşte Açık Öğretim Lisesi bilgileri...

AÖL sınav giriş belgeleri yayınlandı mı?
-

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi 2019-2020 yılının 1. eğitim dönemi sınavları merakla bekleniyor. Peki ama AÖL sınavları ne zaman? AÖL sınav belgeleri ne zaman yayınlanacak? AÖL sınav giriş belgeleri yayınlandı mı? İşte Açık Öğretim Lisesi bilgileri...

AÖL 1. dönem sınavları için sınav giriş belgeleri MEB'in resmi sitesi üzerinden erişime açılacak. Bu sayede öğrenciler bilgilere erişim sağlayabilecekler.

2019-2020 Eğitim yılının 1. Dönem AÖL sınavları, 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde uygulanacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre AÖL sınav giriş yerleri 4 Aralık 2019 tarihinde online sistem üzerinden açıklanacak.

Sınava katılım sağlayacak olan öğrenciler, kendilerinden istenilen bilgilerle sınav giriş belgesinin çıktısını alabilecek.

Giriş için gereken belgeler

Açık Öğretim Lisesi Kimlik Kartı

Açık Öğretim Lisesi Sınava Giriş Belgesi

Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı (ya da eşdeğer bir kimlik kartı)

Açık Öğretim Lisesi Kimlik Kartı ve Sınava Giriş Belgesi yanında bulunmayan öğrenciler geçerli bir kimlik kartıyla (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) salon yoklama listelerinde isimleri olmaları halinde sınava alınacaklar.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.