Seçim

Bakan Abdülhamit Gül: Sen bu ülkenin asil ama...

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 'Laiklik elden gidiyor' videosuyla hatırlanan ve 'kürtaj dede' olarak ünlenen Süleyman Çakır için sosyal medya üzerinden bir mesaj paylaştı.

Bakan Abdülhamit Gül: Sen bu ülkenin asil ama...
-

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, partilerin seçim çalışmaları sırasında 'Laiklik elden gidiyor' videosuyla ünlenen Süleyman Çakır için bir mesaj paylaştı: "Sen bu ülkenin asil ama horlanmış gerçek sahibi, her seferinde iradenle nasıl da güzelleştiriyorsun her şeyi."

SEÇİM DÖNEMİNİN EN ÇOK İZLENEN VİDEOSU

Çakır, partiler 24 Haziran'daki seçimlerle ilgili çalışmalar yürüttüğü sırada bir video ile gündeme geldi. Bu videoda Çakır, sokak röportajı yaparken yanına gelen ve kendisinin fikirlerine katılmadığını söylerken "Sen önce dişlerini fırçala" diyerek nefretini kusarak hakaret eden kadına tepki gösterdi. En çok Çakır'ın yaygaracılara karşı söylediği "Laik elden gidiyor" ve röportaj yerine "kürtaj yapıyoruz burada" sözleriyle hatırlanan bu video, sosyal medyada çok konuşuldu.

TWİTTER HESABI ÜZERİNDEN MESAJ

AK Parti'nin seçim çalışmalarında da boy gösteren Çakır, bu sefer Adalet Bakanı Abdülhmait Gül'ün bir mesajına konu oldu. Gül, Twitter'dan yaptığı paylaşımda Çakır'ın bir fotoğrafına yer vererek şu ifadeleri kullandı: "Sen bu ülkenin asil ama horlanmış gerçek sahibi, her seferinde iradenle nasıl da güzelleştiriyorsun herşeyi. Bu iradeye layık olabilmek üzerimizdeki en ağır mesuliyet. Rabbim mahcup etmesin."

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.