Gündem

Bakan Soylu'dan CHP'li Özgür Özel'e tokat gibi cevap: Örgüt yalakaları

İçişleri Bakanı Soylu, DHKP-C'li terörist Helin Bölek ile ilgili skandal açıklamalarda bulunan CHP Milletvekili Özgür Özel'e sosyal medyadan tepki gösterdi. Bakan Soylu, "Gerçek yüzünüz bir kere daha görüldü, örgüt yalakaları" dedi.

Bakan Soylu'dan CHP'li Özgür Özel'e tokat gibi cevap: Örgüt yalakaları
-

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Helin Bölek ile ilgili açıklamada bulunan CHP Milletvekili Özgür Özel'e sosyal medyadan tepki gösterdi. CHP'lli Özel, "Grup Yorum mensubu sanatçı Helin Bölek'in ölüm orucundayken yaşamını yitirmesinin üzüntüsü içindeyiz. Gün, ölüm orucunu sürdüren Mustafa Koçak ve İbrahim Gökçek'i yaşatmak için harekete geçme günüdür. Talepler yerine getirilmeli, toprağa yeni bir canın düşmesi engellenmelidir" sözüne Bakan Soylu, sert sözlerle karşılık verdi.

"Örgüt yalakaları"

Bakan Soylu, "Hastaneye kaldırıldığı halde DHKP-C’nin talimatıyla tedavisini engelleyerek hastaneden çıkartıp ölüme yatıran sizin milletvekilleriniz. Ölümü kutsallaştırıp DHKP-C’nin değirmenine ölü taşıyan da sizsiniz @eczozgurozel. Gerçek yüzünüz bir kere daha görüldü, örgüt yalakaları" dedi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.