Emlak

Batışehir'de Birbirinden Farklı 40 Daire

Konutu, rezidansı ve sayısız fonksiyonuyla eksiksiz şehir Batışehir’in iş hayatının ihtiyaçlarına göre sunduğu farklı büyüklüklerdeki ofisler.

Batışehir'de Birbirinden Farklı 40 Daire
-

Batışehir, 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı 40 daire tipiyle ihtiyaç duyduğunuz her türlü konforu hemen yanı başınızda bulacağınız bir yaşam sunuyor


Batışehir’in içindeki 144 odalı Four Points by Sheraton Otel sayesinde önemli misafirlerinizi en üst standartlardaki özellikleriyle şehir oteli konforunda ağırlayabileceksiniz.

Atatürk Havalimanı başta olmak üzere önemli ulaşım yollarına yakınlığı, tüm isteklerinize kolayca ulaşacağınız Batışehir Alışveriş Caddesi ve önemli misafirlerinizi ev konforunda ağırlayabileceğiniz oteli ile size, işinizde ve yatırımlarınızda kazanmanın yolunu açıyor.


İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir projesi Ege Yapı Group imzası taşıyor. Tüm etapları bittiğinde yaklaşık 15.000 kişiye ev sahipliği yapacak olan ve şu an yaklaşık 5.000 kişinin yaşamaya başladığı Batışehir projesi 3 bin 226 adet konuttn meydana geliyor.Batışehir projesi 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dubleks olmak üzere 40 farklı daire tipinde dizayn edildi.

İlk üç etabında yaşamın başladığı Batışehir projesinin 4. etabı Eylül 2015'te, 5. etabı ise Temmuz 2016'da teslim edilecek. Projede konutların haricinde 121 mağazalı alışveriş caddesi, Doğa Koleji ve Four Points By Sheraton Oteli bulunuyor.


Batışehir'de daire fiyatları 295 bin liradan başlayarak 2 milyon 175 bin liraya kadar yükseliyor.

Batışehir ödeme şartları kapsamında 36 ay vade farksız ya da 60 ay, firma bünyesinde taksitlendirme imkanı sunuluyor. Ayrıca projede katılım bankasından kredi kullanmak mümkün.

 


http://batisehir.com.tr/

 

emlakrehberi/ 11 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.