Medya

Batuhan Soyaslan kimdir nerelidir? | Çok Güzel Hareketler-2 oyuncuları kim?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin geri döneceği açıklandıktan sonra yeni sezon kadrosunda kimlerin olacağı merak ediliyordu. Batuhan Soyaslan Çok Güzel Hareketler Bunlar’a katılacağının açıklanmasından sonra Batuhan kimdir? Batuhan Soyaslan nereli? Batuhan Soyaslan görev aldığı yapımlar neler? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları kimler?

Batuhan Soyaslan kimdir nerelidir? | Çok Güzel Hareketler-2 oyuncuları kim?
-

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin geri döneceği açıklandıktan sonra yeni sezon kadrosunda kimlerin olacağı merak ediliyordu. Batuhan Soyaslan Çok Güzel Hareketler Bunlar’a katılacağının açıklanmasından sonra Batuhan kimdir? Batuhan Soyaslan nereli? Batuhan Soyaslan görev aldığı yapımlar neler? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları kimler?

Batuhan Soyaslan kimdir?

Tiyatro Avare resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Tiyatro eğitimini lise yıllarında Şehir Tiyatroları oyuncusu Rahmi Elhan’dan alan Batuhan Soyaslan, Sokrates Savunuyor ve Soyut Padişah oyunları ile Şişli İlçesi Liselerarası En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’nü aldı. 2006-2011 yılları arasında birçok özel tiyatroda ve farklı oyunlarda yer aldı. 2012 yılında Gözyaşı Hırsızları adlı kitabını çıkardı. Ayrıca o yıllarda Nina Jazz CLUB’da doğaçlama tiyatro ile ilgilendi. BKM Mutfak Sahne’de Tiyatro Avare ile 4 Çeyrek 1 Tam skeç programında ve Doğaçlama Tiyatro Ligi’inde yer almaktadır. Hali hazırda kurucularından olduğu Soytarik Tiyatro ile çocuk oyunlarında yer almaktadır. 2015-2016 sezonu itibariyle Tiyatro Avare’nin kurucularından biri oldu ve ekibin ilk oyunu olan Gece Boyunca adlı eserde rol aldı.

Çok Güzel Hareketler 2’de aşağıdaki isimler yer alacak…

Ahmet Hilmi Deler 

Atakan Çelik

Ayşegül Yılmaz

Batuhan Soyaslan

Begüm Çağla Taşkın

Cemile Canyurt

Cihan Talay

Ecem Bayır

Eda Nur Hancı

Engin Demircioğlu

Evliya Aykan

Ezgi Özyürekoğlu

Fatih Öztürk

Fatma Tezcan

Gözde Şencan

Gürhan Altundaşar

Hamza Yazıcı

Metin Pihlis

Ozan Yiğit

Safa Sarı

Hilmi Deler 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.