Medya

BBC'nin 'Geçinemeyenler' yalanı elinde patladı! O kadının yat partisi fotoğrafları ortaya çıktı

BBC Türkçe’nin ‘Geçinemeyenler’ başlığı ile yayımladığı haber serilerinin doğruyu yansıtmadığı ortaya çıktı. Türkiye'nin sahada ve masada verdiği mücadeleye gölge düşürmek isteyen BBC'nin çektiği kurmaca belgesel sosyal medyada kısa süre içinde deşifre oldu.

BBC'nin 'Geçinemeyenler' yalanı elinde patladı! O kadının yat partisi fotoğrafları ortaya çıktı
-

Her fırsatta Türkiye'ye saldırmak için fırsat kollayan İngiliz medya organı BBC, "Geçinemeyenler" adını verdiği belgeselle büyük bir skandala imza attı.

Çektikleri kurgu belgesele ajitasyon katmak isteyen provokatör BBC, Fatma Çetinkaya isimli bir kadınla yaptıkları röportaja da yer verdi.

Fatma Çetinkaya verdiği röportajda "Zaten bizim yaşam biçimimiz bu. Zaten bizim potansiyelimiz belli. Gelirimiz belli. Her şeyi kısıtlı bir şekilde yapmamız gerekir. Şu sokakta yaşayan yüzlerce insanın hemen hemen hepsi aynı" ifadelerini kullandı.

"Geçinemiyorum" dedirttiği kadının yatta fotoğrafı çıktı

Sosyal medyada röportajın yayımlanmasının ardından Fatma Çetinkaya'nın verdiği röportajın kurdu olduğu dakikalar içinde ortaya çıktı. Geçinemiyorum diyen Fatma Çetinkaya'nın lüks yaşantısını gözler önüne seren Instagram fotoğrafları büyük tepki çekti.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.