Impression Pixel

Boğazdan geçen Rus savaş gemisinde dikkat çeken ayrıntı!

Çanakkale Boğazı'ndan geçen askeri araç yüklü Rus savaş gemisinin güvertesinde nöbet tutan askerler dikkat çekti.

2018-04-16 12:31:00
Boğazdan geçen Rus savaş gemisinde dikkat çeken ayrıntı!

Marmara Denizi'nden, Çanakkale Boğazı'na bu sabah saat 09.00 sıralarında giriş yapan, Rus Donanması'nın Karadeniz filosuna bağlı 148 borda numaralı 'Orks' adlı askeri gemi, saat 10.45'te Çanakkale önlerine ulaştı.

Kilitbahir köyünde dağdaki 'Dur Yolcu' yazısı ile Kilitbahir Kalesi önünden geçiş yapan gemiye, Türk Sahil Güvenlik Botu eşlik etti. Askeri araç yüklü Rus askeri geminin güvertesinde nöbet tutan askerler dikkat çekti.

Rus gemisi ilk olarak Ege Denizi'ne açılacak. Ardından da Akdeniz'e inmek üzere yoluna devam edecek.

  • 43108
  • 4

ferhat 9 gün önce eklendi.

Evet Rusya ve Iranla güclü bir iitifakimiz yok ve müttefikdegiliz, fakat bölgenin hayri icin ortak cikarlarimiz var. Masonlarin bölgedeki oyunlarini ancak bu üc ittifak suya düsürebilir. Masonlar siyonistlerle Partner oldugumuz cok kanimiza dokunuyor bir Osmanli torunu olarak. Bir Osmanli Torunu olarak bölgede onurliu ve izzetli durus sergilemeliyiz. Masonlarin ve siyonistlerin bölgedeki planlarini da bilmeyen kalmadi herhalde. Degerlerimizi hice sayan ve liberal demokrasi ve özgürlük adi altinda milletin ahlakini ve degerlerini yozlastiran ve bölgede hakimiyet saglayip bölgeyi kendi cikarlari dogrultusunda kücük devletciklere parcalayip siyonist ve isgalci israil devletini büyütme cabasi tasiyon bu masonlar birligini red edeiyoruz. Zalimi den kurtulayim derken ortadoguyu seytanin kucagina itmek bilincli müdlümana hic yakismaz.

alper 9 gün önce eklendi.

astana üçlüsü türkiye için zaten idlib karsiligi dogu gutaya karismama anlasmasi. bukadar. rusya ile iran ile müttefik falan degiliz.. dünya ezelden beri böyle döner köyler sehirler topraklar insanlar alinir verilir imzalar atilir bozulur yine atilir. kazanan büyük devletsen imzalar atarsin kaybedersen seni imzalara ayirirlar...