Okur Postası

Bu bir sandık darbesidir

Gazetemiz okurlarından Erdal Kozankaya, "Bu bir sandık darbesidir" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Bu bir sandık darbesidir
-

Erdal Kozankaya/Kuşadası

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi resmen bir FETÖ, PKK ve haçlı Siyonistlerin desteğiyle içimizdeki ne kadar sağda ve solda Erdoğan hazımsızları varsa birleşip her türlü hileyle usulsüzlükle CHP’yi itekleye itekleye Ankara’da ve İstanbul’da kazandırdılar.

Ankara ve İstanbul’un ilçelerinin yüzde seksenini AK Parti kazanıyor. Yine il genel meclislerinin yüzde sekseninin çoğunluğunu AK Parti kazanıyor, ama ne hikmetse büyükşehir belediyesini CHP’li başkan adayları kazanıyor, bu olacak iş değil. Maalesef CHP oy uğruna her yolu kendine mübah gördü. Resmen PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yle iş tuttu. İl ve ilçe seçim sandık kurulundaki görevliler Yüksek Seçim Kurulu’na gerçek oyları verip vermediği belli değil. Bazı sandıklardan AK Partiye sıfır oy çıkıyor.

On yedi yıldır Başkanımız Erdoğan’ı yıkmaya çalışan tankla, topla yıkamadıkları Erdoğan’ı maalesef patates-soğanla yaraladılar. İçimizde öyle ahmak turp kafalılar var ki kışın ortasında ben niye patlıcan yiyemiyorum, 8 lira patlıcan mı olur diyor. Vatan elden gidiyor oyunu göremiyorlar.

Satranç oyununda şah giderse oyun matla biter. Azıcık aklı beyni insafı olan bir düşünür yahu bu adama kimler düşman bir bak. Başta Amerika tüm Avrupa, İsrail, PKK, PYD, YPG, DEAŞ, DHKP-C ve bütün terör örgütleri Amerika’nın Siyonist İsrail’in kucağında oturan ne kadar bazı Arap şeyhleri darbeciler varsa neden Erdoğan’a düşmanlar acaba. Zaman Erdoğan düşmanı değil, zaman Erdoğan’a sahip çıkma zamanı. Erdoğan’ın şahsında Türkiye’yi yıkacaklar uyanalım artık. Küçük basit meseleleri bırakıp resmin büyüğünü görmeliyiz.

Türkiye’nin ulusal çıkarları için Erdoğan kiminle iş tutsa hemen o ülkenin liderini yıkıyor. Haçlı, sömürgeci emperyalistler mesela Mısır’la seçilmiş Mursi’yle yakınlaştık diye darbeyle indirdiler. Venezuela’yla altın işine girdik. Şu anda Maduro’yu yıkmaya çalışıyorlar. Sudan’la Devlet Başkanı Beşir’den Sevakin adasını aldık, askeri üs kuracaktık, hemen askeri darbeyle Beşir’i indirdiler.

Rusya’dan S-400 füze savunma sistemi alıyoruz. Amerika’nın, NATO’nun bize yapmadığı kalmıyor. Bunlar birkaç örnek. Tam bağımsız güçlü ülke olmamızı istemeyenler içeride ve dışarıda bütün güçleriyle Erdoğan’ı yıkıp Erdoğan’ın yerine uşaklık yapacak kukla liderler getirecekler. Hâlâ anlamayanlar var, anlayın artık. Suriye, Irak, Mısır, Libya gibi olunca mı uyanacağız. O zaman da iş işten geçmiş olur. İstanbul’da AK Partinin kaybetmesi mümkün değil. İstanbul, Erdoğan’ın kalesidir. İstanbullu, Erdoğan’ın hizmetlerini inkâr etmez.

Yaşı otuzun altındakiler eski İstanbul’u bilmiyor. Suları akmayan, çöpleri toplanmayan, çöp dağları patlayan, başta Haliç’i kokan, kışın hava kirliliğinden güneşi görünmeyen, trafiğin felç olduğu İstanbul’u yaşanmaz bir şehir yapan bu CHP zihniyetini İSKİ müdürü Ergün Köknel’in yolsuzluk skandalını hizmet yerine yolsuzluk skandallarını gençler bilmiyor.

Erdoğan, İstanbul’u bunlardan aldı. İstanbul’a hayat verdi, suya doyurdu. İstanbul’u kokan Haliç’i temizledi. Asrın projesini denizin altından kıtaları birleştirdi. Marmaray-Avrasya tünelleri, yüzlerce hizmet saymakla bitmez. Metro ağlarıyla İstanbullular nankör değil. Erdoğan’ın İstanbul’a ve tüm Türkiye’ye yaptığı hizmetleri CHP zihniyetinin bırak yapmasını hayalini bile kuramaz.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.