Yaşam

“Bu fuar sizin için dönüm noktası olabilir, şimdiden yerinizi ayırtın!”

GİMDES, 4-7 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 7. Helal ve Tayyib Ürünler Fuarı’na hazırlanıyor.

“Bu fuar sizin için dönüm noktası olabilir, şimdiden yerinizi ayırtın!”
-

Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği (GİMDES), 4-7 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 7. Helal ve Tayyib Ürünler Fuarı’na hazırlanıyor. Fuarla birlikte 11. Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Konferansı da düzenlenecek.

Yurtdışına açılma fırsatı

GİMDES öncülüğünde CNR Food İstanbul altında gerçekleştirilecek etkinlik ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan GİMDES Başkanı Dr. Hüseyin Kami Büyüközer, bu fuarın firmalar için bir dönüm noktası olup, işini büyütmek isteyen firmalara,  fuarın güç katacağını söyledi.

7. Helal ve Tayyib ürünler fuarına neden katılmalısınız?” sorusuna cevap veren Dr. Hüseyin Kami Büyüközer, “Firmanız Helal ürün endüstrisinde aktif konumda mı? O zaman Helal ve Tayyib Fuar 2019 bilgilerinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi dünyanın birçok ülkesinden katılacak olan firma yetkililerine sunabileceğiniz bir platformdur. Hızlı bir şekilde büyüyen Helal ve Tayyib sektöründe, bu fuar aracılığı ile yer edinebilir, sektör ile ilgili öngörülerinizi ve planlarınızı bu süreçte tamamlayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

“Farkınızı ispatlayabilirsiniz”

İşletmelerin bu fuar aracılığıyla gelecek stratejilerini belirleyebileceklerini ifade eden Büyüközer, “Müşterilerinizin taleplerini Helal ve Tayyib Fuar aracılığı ile ölçebilir, gelecek stratejilerinizi belirlerken daha donanımlı bilgi ve tecrübe kazanabilirsiniz. Potansiyel müşteri ve partnerlerinizle doğrudan doğruya görüşmeler gerçekleştirip ürün ve hizmetlerinizi onlara tanıtarak rakiplerinizden farklı olduğunuzu ispatlayabilirsiniz” dedi.

Toptancı ve perakendecilerin birebir isteklerini birinci elden öğrenme  avantajının kazanıldığını dile getiren Büyüközer, “GİMDES öncülüğünde CNR  Food İstanbul etkinliği altında 5 Hol’de  4-7 Eylül’de gerçekleştireceğimiz Helal ve Tayyib Ürünler Fuarımızda bir an evvel yerinizi almanız size de bize de güç katacaktır” ifadelerine yer verdi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.