Okur Postası

Bunların sicilleri hem halkımıza karşı hem de Allah’a karşı bozuk!

Gazetemiz okurlarından Hüseyin Akın, "Bunların sicilleri hem halkımıza karşı hem de Allah’a karşı bozuk!" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Bunların sicilleri hem halkımıza karşı hem de Allah’a karşı bozuk!
-

Hüseyin Akın/İstanbul

Tüm ülkemiz genelinde Allah rızası için ülkesini, milletini seven sağduyulu halkımız İstanbul dışındakiler İstanbul Belediye seçimlerinin AK Parti lehine sonuçlanması için dualar ederek destek vermeleri, İstanbul’da yaşayan halkımız da geçmişte CHP döneminde yaşanan susuzlukları, çöp yığınlarını, hava kirliliğini, yoklukları ve yolsuzluk olaylarını İSKİ Md. Ergün Göknel vurgunlarını hatırlayıp, çalışan ve emeklilerin banka kuyruklarını, Cenab-ı Allah’ın gökten yağmuru kesip yerden de bereketi kestiğini hatırlayarak tekrar o günlerin bir daha yaşanmaması için AK Partiye oyların verilmesini hatırlatıyorum. Sebebi CHP Bld.Bşk. Nurettin Sözen döneminde aylardır yağmur yağmadı. Susuzluktan halkımız perişan oldu.

Allah’tan ki seçimler yapıldı. 1994 yılında Nurettin Sözen gitti, Tayyip Erdoğan Bel.Bşk. oldu. 3-5 gün sonra şakır şakır yağmur yağmaya başladı. Barajlar doldu, halkımız huzura kavuştu. Sordular Nurettin Sözen’e nedir bu işin sırrı diye. Aynen şu cevabı verdi: “Bunların yukarıdaki ile araları iyi de onun için yağmuru verdi.” Yani o anda bile Allah kelamı ağzından çıkmadı.

Bu CHP Cenab-ı Allah’la barışık değiller. Ta ki İsmet İnönü döneminden bugünlere kadar o günlerde de söylenirdi. Yaşlılar bilir. Geldi İsmet kesildi kısmet denilirdi. İşte onun için Kur’an kursları, İmam-Hatip okulları kapandı. Başörtüsü zulmü başladı. Başörtülü bayanlar, sakallı erkekler orucunu tutup, namazını kılanlar bu ülke için son derece tehlikeli bilinirdi. Mecliste Allah demek suç sayılırdı. Bizler yaşlılar olarak o günleri yaşadık ve gördük.

Cenab-ı Allah o kara günleri bu cennet vatanımıza tekrar yaşatmasın. Çünkü bunların sicilleri hem halkımıza karşı hem de Allah’a karşı bozuk. Bunların bu ülkemizde hizmet olarak bir dikili ağaçları yoktur.

Sadece yokluk, pislik, vur, kır, öldür, çatışmalar. Bunlardan haz alırlar. Sonunda eyvah demek fayda vermez diyor. İnşallah Cenab-ı Allah bunlara hüsran, halkımıza da düşünme fırsatı versin diyorum. Seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.