Ekonomi

Büyümenin anahtarı dijitalleşme

Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi Colman Deegan, büyümenin anahtarının dijitalleşme olduğunu belirterek, "Dijitalleşme yeni ürün ve hizmetler, iş fikirleri ve üretim metotları ortaya çıkararak, işletmeleri geleneksel iş süreçlerini terk etmeye zorluyor." dedi.

Büyümenin anahtarı dijitalleşme
-

Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi Colman Deegan, tüm nesneler birbiriyle bağlantılı hale geleceğini savunarak, “Bu gidişat şirketler için de büyümenin anahtarı dijitalleşme olduğunu ortaya koyuyor. Dijitalleşme yeni ürün ve hizmetler, iş fikirleri ve üretim metotları ortaya çıkararak, işletmeleri geleneksel iş süreçlerini terk etmeye zorluyor. Bu kapsamda İTÜ Vodafone Future Lab’de yer alan iş ortaklarımızla güçlü bir yerel eko sistem geliştirdik. Amacımız her ölçekten firmayı geleceğe hazırlamak” dedi.

İş ortaklarına teşekkür eden Deegan, “Türkiyenin devam eden dijitalleşme sürecinde onlarla birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz” mesajını verdi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin de, şirket olarak 50’yi aşkın ülkede 85 milyondan fazla nesneye hayat verdiklerini ifade etti. Dijitalleşmenin pek çok ödülü de sunduğunu söyleyen Şahin, önümüzdeki 10 yılda dijital ekonominin 100 trilyon dolara ulaşması beklendiğini dile getirdi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.