Seçim

Can Dündar'ı kahraman, İsmail Küçükkaya'yı hain ilan ettiler!

İsmail Küçükkaya, Muharrem İnce’nin Erdoğan’la ilgili kendisine attığı, “Adam kazandı” mesajını paylaştıktan sonra CHP’liler tarafından hain ilan edilmeye başlandı. Aynı güruh, devletin sırrını paylaşan Can Dündar’ı kahraman ilan etmişti.

Can Dündar'ı kahraman, İsmail Küçükkaya'yı hain ilan ettiler!
-

 yeniakit.com.tr  Türkiye bir seçimi daha atlattı. Tarihi seçimi kazanan yüzde 52’lik oy oranıyla Recep Tayyip Erdoğan oldu.

İNCE UZUN SÜRE KONUŞMADI, KÜÇÜKKAYA BOMBAYI PATLATTI

Yenildiği anlayan Muharrem İnce, uzun süre etrafta görülmedi. Ne söyleyeceği merak konusu olan İnce, FOX sunucusu İsmail Küçükkaya’ya Whatsapp üzerinden, “Adam kazandı” mesajını attı. Kendisine atılan mesajı tüm Türkiye ile paylaşan İsmail Küçükkaya, gündeme bomba gibi düştü.

KÜÇÜKKAYA’YI HAİN İLAN ETTİLER

İsmail Küçükkaya’nın haber etiğine uyan  davranışına Muharrem İnce de bugün düzenlediği basın toplantısında tepki gösterdi. İnce’nin tepkisinden sonra CHP’li seçmen, Twitter üzerinden Küçükkaya’ya saldırmaya başladı. O kadar ileri gidenler oldu ki, Küçükkaya’ya vatan haini yakıştırması bile yapıldı.

CAN DÜNDAR’I KAHRAMAN İLAN ETMİŞLERDİ

Küçükkaya’ya saldıran kesimin, devlet sırrını paylaşıp yalan yanlış haberler yaparak Erdoğan’ı devirmeye çalışan firari hain Can Dündar’ı kahraman ilan eden güruh olması dikkatlerden kaçmadı.

TEPKİLER GELDİ

Birçok isim, Küçükkaya'nın hain ilan edilmesine tepki gösterdi. İşte tepkilerden bazıları:

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.