Ekonomi

Çekilişler aksamadan devam ediyor

Türkiye’de faizsiz Elbirliği Sistemi’yle 120 şubede hizmet veren Eminevim, Coronavirüs’e karşı alınan tedbirlerle hizmetlerin aksama yaşanmadan devam ettiğini açıkladı.

Çekilişler aksamadan devam ediyor
-

Coronavirüs salgınına karşı mücadele kapsamında çalışma planlarını yeniden düzenleyen EMİNEVİM, çalışanları, müşterileri ve diğer çözüm ortaklarıyla ilişkilerini etkin bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Toplum sağlığının korunmasına katkı sağlamak için aldığı tedbirleri uygulamaya koyan şirket yönetimi, bu doğrultuda şu açıklamayı yaptı: “29 yıldır yoğun bir katılımla düzenlediğimiz çekiliş organizasyonlarımızın katılımcılar olmadan gerçekleştirilmesine karar verdik. Her ay sonunda gerçekleştirdiğimiz, evine ve aracına kavuşacak talihlilerin, katılımcılar ve noter huzurunda belirlendiği çekiliş organizasyonlarımız, geçici bir süreliğine katılımcı olmadan düzenlenmeye devam edecek. Risklere karşı alınan önlemler süresince müşterilerimiz, noter huzurunda yapılan çekilişleri sosyal medya hesaplarımızdan canlı olarak takip edebilecekler.’’

Müşterileriyle hiçbir kesinti yaşanmadan hizmet alabilmelerini kolaylaştırmak için gerekli adımları attıklarını bildiren Eminevim yönetimi, “Salgına karşı Türkiye’nin ekonomik istikrarın korunmasını hedeflediğimiz bu sürecin ihtiyaç durumunda da yeni tedbirler de devreye alınarak elbirliğiyle üstesinden gelineceğine inanıyoruz” mesajını paylaştı.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.