Aktüel

Cenk Eren Erdoğan'a destek verdi linç yedi

ABD Başkanı Donald Trump'un Türkiye'nin ekonomisini hedef alan açıklamalarına karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanındayım diyen ünlü sanatçı Cenk Eren lince maruz kaldı. Eren, bir Twitter kullanıcısı ile yaşadığı diyaloğu ilişkin paylaşımında "Diyor ki sen askerliğini bedelli yapmışsındır, diyorum ki 18 ay yaptım, diyor ki ama başkaları 24 ay yapmış. Tıkandım ve cevap bulamadım" ifadelerini kullandı.

Cenk Eren Erdoğan'a destek verdi linç yedi
-

ABD Başkanı Donald Trump, Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna olası operasyonuna ilişkin Türkiye ekonomisini hedef aldı. Trump, paylaşımda, "Daha önce güçlü bir şekilde ifade ettim, şimdi bir kez daha yinelemek için söylüyorum; Türkiye, benim derin ve eşsiz anlayışıma göre, sınırların dışında olduğunu düşündüğüm bir şey yaparsa, Türkiye'nin ekonomisini mahvederim ve yok ederim (Bunu daha önce yaptım)." ifadelerini kullanmıştı.

ABD Başkanı Trump'ın paylaşımına ünlü sanatçı Cenk Eren tepki göstererek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduğunu ifade etti. Cenk Eren, Twitter'dan yaptığı paylaşımda ''Küstahça Ülkemi tehdit eden ABD ye karşı Devletimin, Ordumun ve Başkomutan Cumhurbaşkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN yanındayım.'' ifadeleriyle tepki gösterdi.

Eren'in bu paylaşımına onbinlerce beğeni alırken bir kısım tarafında da linç edilmek istendi.

Ünlü sanatçı kendisine link etmek isteyen bir Twitter kullanıcısı ile arasında geçen diyaloğu paylaştı. Cenk Eren, paylaşımında "Diyor ki sen askerliğini bedelli yapmışsındır, diyorum ki 18 ay yaptım, diyor ki ama başkaları 24 ay yapmış. Tıkandım ve cevap bulamadım:)))" ifadelerini kullandı.

HABER7

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.