5. TYT SINAVINA
KALAN SÜRE

:::

Okur Postası

CHP zihniyeti

Gazetemiz okurlarından Hasan Çelik, "CHP zihniyeti" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

CHP zihniyeti
-

Hasan Çelik

‘Bir söylenti’, aslı var yok bilmem: Dünyada gülünç olayları araştıran bir ekip bazı ülkeleri dolaşmışlar. Türkiye’de de Samsun’a gelmişler. Rıhtımda dolaşırken bir bakmışlar ki bir sandal (kayık) limana doğru geliyor. Limana geldiğinde, bir çocuğun kucağında küçük bir heykel var. Rıhtımdakiler hemen saygıyla selam vaziyeti (19 Mayıs günü) almışlar. Dünyada gülünen olayları araştıran ekip birbirlerine, “Türkiye’de de gülünç olay bu olsa gerek” demişler. Tabii 10 Kasımlar.

Şu yazacağım birkaç cümleyi bu ülkenin toplumunun çoğunluğu biliyor. Hiçbir zaman bu halkın seçtiği hükümetler bu ülkede iktidar olamamıştır!

Ahtapotun kollarına benzer CHP zihniyeti ve bu ülkeyi kuşatmıştır! Bu zihniyet hangi partide olursa olsun ve hangi parti iktidar olursa olsun bu zihniyetin dışında hiçbir icraat yapamaz.

Rahmetli Özal gelip geçti. Rahmetli Erbakan geçti. Daha nice Erdoğan’lar gelip geçer bu ülkede. Hiçbir şey değişmez! Bu ülkede CHP zihniyetinin soluğu kesilmedikçe. “Eski kiiiiil eski tarak”. Selamlar.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.