Emlak

Demir Romance'de Ev Alanlar Dairelerine Kavuşuyor

Beylikdüzü’nün ilk ve tek akıllı ev teknolojisini barındıran Demir Romance projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1’lerden oluşan 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği sunuluyor.

Demir Romance'de Ev Alanlar Dairelerine Kavuşuyor
-

Beylikdüzü'nde lüksün tanımını değiştirecek ve merkezi konumu ile hayatı ciddi anlamda kolaylaştıracak Demir Romance bölgeye de büyük değer katacak.

 Müşterilerine erken teslim müjdesi veren Demir İnşaat, bir projesini daha erken bitirmenin gururunu yaşıyor.

Beylikdüzü’nün yeni çekim merkezi olan Demir Romance’de teslimlere sayılı günler kaldı.

Kim Ne Dedi?

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 'İnşaat olarak bugüne kadar yaptığımız tüm projelerimizi hep zamanından önce teslim ettik. Demir Romance projemizde de bu geleneği bozmadık ve taahhüt ettiğimiz tarihten önce müşterilerimize projemizin kapılarını açıp yaşamın başlamasını sağlıyoruz. Bu bizim için son derece gurur verici bir durum. Demir İnşaat müdavimlerinin neden şirketimizi ve projelerimizi tercih ettiğini sanırım bir kez daha ortaya koymuş bulunuyoruz. Büyük bir kısmının satışları tamamlanan projemiz, bölgenin yeni çekim merkezi olacak.”


Demir Romance Projesi 235 milyon TL’lik yatırım değerine sahip. Beylikdüzü’nde her tarza ve her ihtiyaca uygun, 66 metrekare ila 268 metrekare aralığında


1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 gibi 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği ile inşa edilen Projede, 37 dönüm arazi içinde kat yükseklikleri 16 ile 18 arasında değişen toplam 7 blok üzerinde 776 konut, 60 ticari alan yer alıyor.

Demir Romance projesinde yer alan dairelerde, Lamba, fırın, ocak ve hatta perdeler dahi bu sistemle kontrol ediliyor; tüm ısı sistemleri tek bir tuşla yönetiliyor.

Toplam 22 bin metrekarelik yeşil alan. Demir Romance, 170.000 metrekare brüt inşaat alanında 22.000 metrekare özel peyzaj alanı ile dikkat çekiyor.

Açık kapalı yüzme havuzları, süs havuzları, köprüler ve fıskiyelerle huzurlu bir yaşam sunulurken, site içerisinde bütün ihtiyaçları karşılayabileceğiniz 59 işyeri de Beylikdüzü’nün yeni çekim merkezi olacak.

Demir Romance’ın ticari alanlarını oluşturan “Romance Çarşı”nın satışları da tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden ünlü markalara ev sahipliği yapmaya hazırlanan “Romance Çarşı”nın yüksek kazanç vaad eden alanları kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Demir Romance projesi 2015'inTemmuz ayında teslim ediliyor.

 

http://www.demirinsaat.com.tr/

 

emlakrehberi/ 11 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.