Medya

Diriliş Ertuğrul'da bir ayrılık daha

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’da 'Beybolat Bey’i karakterini oynayan Ali Ersan Duru, diziye veda etti.

Diriliş Ertuğrul'da bir ayrılık daha
-

Diriliş Ertuğrul’un dün akşam ekranlara gelen 147. bölümü nefesleri kesti. Diriliş Ertuğrul’da bu kez Moğollara çalışan ‘Albastı’ olduğu ortaya çıkan Beybolat Bey diziye veda etti.

146. bölümde Albastı kimliği açığa çıkan Beybolat Bey, Moğolların komutanı Arıkbuka tarafından kurtarılmıştı. Ertuğrul Bey ve Alplerine kurulan pusuda Dumrul ve Mergen şehit olarak diziden ayrılmıştı, Turgut Alp ise yaralanmıştı. Beybolat Bey ve Arıkbuka’ya esir düşen Ertuğrul Bey, dizinin dün akşamki bölümünde düşmanın elinde kurtuldu, Beybolat Bey’i öldürdü.

Beybolat Bey karakterini dizide Ali Ersan Duru canlandırıyordu.

Yeni tanıtımda dikkat çeken detay

TRT1’in sevilen dizisinin 148. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul finale doğru yaklaşırken yeni tanıtımda son 3 bölümün kaldığı belirtildi. Diriliş Ertuğrul 29 Mayıs günü yayınlanacak olan 150. Bölüm ile final yapacak. 148. Bölüm tanıtımına göre Beybolat’ın ölümünün ardından kardeşi Sıla’nın Moğollarla işbirliği yapacağı görülüyor.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.