Medya

Diriliş Ertuğrul'da flaş gelişme! Bamsı ve İlbilge Hatun ölüyor mu?

Büyük bir heyecanla izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinde son bölüm yine milyonları ekran başına kilitlerken, yaşanan gelişmeler "Bamsı ve İlbilge Hatun diziden çıkarılıyor mu?" sorusunu gündeme getirdi.

Diriliş Ertuğrul'da flaş gelişme! Bamsı ve İlbilge Hatun ölüyor mu?
-

TRT 1'in milyonları ekran başına kilitleyen tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümüyle yine nefesleri kesti.

Yeni bölüm tanıtımının yayınlanması ile birlikte "Bamsı ve İlbilge Hatun ölecek mi?" soruları sorulmaya başlandı. Zindandan kurtulan Bamsı'nin tek başına verdiği mücadele izleyenleri heyecanlandıracak.

Bamsı ve İlbilge Hatun ölecek mi?

3. sezonu içerisinde yer alan ve her bölümü reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin önemli isimlerinden olan ve Nurettin Sönmez’in canlandırdığı Bamsı Beyrek karakteri Vasilius tarafından tuzağa düşürülüyor ve zindana atılıyor.

08 Mart Çarşamba yayınlanan bölümün ardından Bamsı Beyrek’in akıbeti merak ediliyor. Ölüp ölmeyeceği merak edilen Bamsı Beyrek’in diziye devam edileceği tahmin ediliyor. İlbilge Hatun'un ise akıbetinin ne olacağı merak ediliyor.

 

Vasilyus'tan akılları karıştıran ifade

Dizinin sona ermesi ile beraber sosyal medyada Bamsı Alp'in başına gelenler geceye damgasını vurdu. Komutan Vasilyus'un ''Bamsı bana lazım olacak'' sözleri onun ölmeyeceğini akıllara getiriyor.

Öte yandan Ural'ın en yakın adamı olarak Batuhan karakterini canlandıran ve daha sonradan araları bozulan ve düşman olan Osman Albayrak diziye veda etti.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.