Ekonomi

E-5’e nazır mağazalar için fırsat günü

TORKAM E5 Açık Çarşı bölümündeki dükkânların satışları yarın açık artırma yönetimi ile yapılacak.

E-5’e nazır mağazalar için fırsat günü
-

TORKAM İnşaat tarafından Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) güvencesiyle hayata geçirilen TORKAM E5 Açık Çarşı bölümündeki dükkânların satışları yarın açık artırma yönetimi ile yapılacak.

234 rezidans daire, 117 ofis ve 310 cadde dükkanının yer alacağı TORKAM E5 projesinde yer alan mağazalardan 124 adedi yarın sahiplerini bulacak. Lokasyon avantajıyla öne çıkan projeyle ilgili bilgi veren TORKAM Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, 770 bin liradan başlayacak dükkânları herhangi bir banka garantisi istemeden 5 yılda sıfır faiz avantajıyla sunduklarını söyledi.

Metrekaresi 17 bin lira

Ticaret ünitelerinin metrekaresinin 17 bin liradan başladığını dile getiren Dereli, ‘’Büyüklükleri 38 metrekare ile bin 153 metrekare arasında değişiklik gösteren dükkânlar, bölgede kazançlı bir dönemin başlangıcına vesile olacak. Bölgenin en büyük marketi de burada yer alacak’’ dedi ve diğer avantajları şöyle sıraladı:

*Projeye özel metro durağı TORKAM E5’in değerine değer katacak.

*Mağazalar, metrobüs durağı, otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarının merkezinde yer alacak.

*Proje, Millet Bahçesi projeleri kapsamında yakın bir dönemde dönüştürülecek Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında yer alıyor.

*18 ay sonra teslim edilecek olan proje üçer kattan oluşuyor. Büyüklükleri 54 metrekareden başlayan 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans dairelerin bulunacağı projede, birleştirilebilme özelliğine sahip ofislerin büyüklüklerinin ise 78 metrekare ile 178 metrekare arasında değişebiliyor.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.