Yaşam

Ecrin bebek bulundu mu? Samsun’da kaybolan Ecrin Kurnaz’ı aramalarda son durum

Samsun’da evinin önünde oyun oynarken 4 gün önce kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın bulunması için herkes seferber olmuştu.Tüm Türkiye de Ecrin bebeğin bulunması için dualarda bulunmuştu. Samsun’dan güzel haberler bekleyen vatandaşlar Ecrin bebek bulundu mu? Sorusunun cevabını merak ediyor.

Ecrin bebek bulundu mu? Samsun’da kaybolan Ecrin Kurnaz’ı aramalarda son durum
-

Samsun’da evinin önünde oyun oynarken 4 gün önce kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın bulunması  için herkes seferber olmuştu.Tüm Türkiye de Ecrin bebeğin bulunması için dualarda bulunmuştu. Samsun’dan güzel haberler bekleyen vatandaşlar Ecrin bebek bulundu mu? Sorusunun cevabını merak ediyor.

Türkiye’de çocuk kaybolmalarının sayısında son zamanlarda ciddi artış gözlerden kaçmıyor. Çocuk kaybolmalarına ilişkin son olay Samsun’da yaşandı. Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 4 gün önce evlerinin önünde oyun oynarken kaybolan Ecrin Kurnaz’dan halen bir haber alınamadı. 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın bulunması için arama çalışmasına devam edildi. Çalışmalara Ladik Asayiş Komando Birliğinden 2 tim, İl Jandarma Komutanlığı ve Vezirköprü Jandarma Komutanlığı ile AFAD ve UMKE ekipleri katıldı. Ecrin’in babasının 3 aylıkken kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği, annesi Sevcan Kurnaz’ın da yaklaşık bir yıl önce ikinci evliliğini, ilk eşinin yeğeni olan Deniz Kurnaz ile yaptığı öğrenildi. Alancık Mahallesi Muhtarı ve Ecrin’in üvey dedesi Nuri Kurnaz, AA muhabirine, yaklaşık 2 yıl önce Ecrin’in babası olan kayınbiraderinin vefat etmesi üzerine çocuğa ve annesine sahip çıkmak için oğlu Deniz Kurnaz ile Sevcan’ı evlendirdiğini söyledi. Ecrin’i, oğlu Deniz Kurnaz’ın nüfusuna geçirdiklerini dile getiren Kurnaz, “Çocuğa sahip çıkmak için böyle bir şey yaptık ama şimdi kayboldu, içim yanıyor.” dedi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.