Emlak

Emlak Çadırına Giren Ev, Ofis ve Dükkânı Kaptı

Emlak Çadırı’nda 240 bağımsız bölümün tamamı kırılması güç bir rekora imza atarak 6 saatte satıldı.

Emlak Çadırına Giren Ev, Ofis ve Dükkânı Kaptı
-

İlgi Yönetim tarafından bu yıl ilki düzenlenen Emlak Çadırı’nda tamamı hemen teslim, iskanı alınmış ve kullanıma hazır durumdaki konut, ofis ve mağazalardan oluşan 240 bağımsız bölümün tamamı kırılması güç bir rekora imza atarak 6 saatte satıldı. Farklı bölgelerde yer alan markalı konut ve ticari projelerinden temin edilen kullanıma hazır durumdaki konut, ofis ve dükkanlardan oluşan 240 bağımsız bölümün tamamı Emlak Çadırı’nda rekor sürede satıldı. Emlak Çadırı’nda kırılması güç bir rekora imza atarak 6 saatte toplam 67 milyon 450 bin liradan ciro elde edildi. Açık artırma usulü ile satılan konutlar 99 bin TL’den, VIP ofisler 149 bin liradan ve Cadde Dükkanlar 199 bin TL’den satışa sunuldu.

Tamamlanmış ve iskanı alınmış markalı Gayrimenkul projelerindeki bağımsız bölümleri “Fiyatı siz belirleyin…” sloganı ile alıcılarla buluşturan Emlak Çadırı, katılımcılarına maket üzerinden değil, görerek beğendiği konut, ofis ya da dükkanı bütçelerine uygun fiyatlarla satınalma imkanı buldu. Ön başvuruları emlakcadiri.com web sitesi üzerinden kabul eden Emlak Çadırı’na yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Kim Ne Dedi?

İlgi Yönetim Yönetim Kurulu Üyesi Umut Sümer:

’’Pek çok geliştirici firmanın inşaatını tamamladığı markalı projelerde var olan az sayıdaki nitelikli stoğu ortak bir pazarlama bütçesi oluşturarak piyasanın onayına sunduk. “Emlak Çadırı’nda hem yatırımcıyı hem de geliştirici firmaları mutlu eden bir alışveriş platformu oluşturduk. Yatırımcılar diledikleri bölümlere istedikleri fiyatları verdiler. Konut geliştiriciler de ellerindeki nitelikli stoğu piyasa fiyatlarıyla eritmenin mutluluğunu yaşadı. Oluşan olumlu havayla Emlak Çadırı’nda özgüvenimizi artıran bir başlangıç yılını birlikte yaşadık. Yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle 6 saat gibi rekor bir sürede açık artıma yoluyla 240 bağımsız bölümün tamamı satıldı. Bu bir satış rekoru olduğu gibi yatırımcıların Emlak Çadırı’na duyduğu güvenin ve etkinliğin doğru bir planlanma ile gerçekleştiğinin de göstergesidir.”

emlakrehberi / 3 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.