ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

Gündem

Erdoğan'a kin kusan Engin Özkoç'un Fetullah Gülen'in dizinin dibinde oturduğu ortaya çıktı

TBMM'de düzenlenen 15 Temmuz Özel Oturumu'nda FETÖ üzerinden Başkan Erdoğan'a saldıran CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç'un 2013 yılında Fetullah Gülen'in dizinin dibine oturduğu ortaya çıktı.

Erdoğan'a kin kusan Engin Özkoç'un Fetullah Gülen'in dizinin dibinde oturduğu ortaya çıktı
-

 Yeniakit.com.tr 

TBMM'de düzenlenen 15 Temmuz Özel Oturumu'nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına söz alan CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç'un 2013 yılında terörist elebaşı Fetullah Gülen'i ziyaret ettiği öğrenildi.

15 Temmuz Özel Oturumunda milli birliği ve dirilişi itibarsızlaştırmaya çalışan CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un konuşması bugün Meclisi karıştırmıştı. Bu olayın ardından sosyal medyada paylaşılan bir paylaşım gündem oldu. CHP'li eski vekil Barış Yarkadaş tarafından yapılan paylaşımda, "Fetullah Gülen'in davetlisi olarak ABD'ye giden 5 vekilden dördünün ulusalcı olması dikkat çekici: Tezcan, Günaydan, Özkoç ve Demirçalı" ifadeleri kullanıldı.

O toplantıda yer aldı

CHP'nin 2013 yılında Fetullah Gülen'e yakın olan TUSKON ile Türk Amerikan Konvansiyo'nun enerji, ticaret ve kalkınma konulu toplantıya katıldığı ortaya çıktı. Toplantıda, Bülent Tezcan, Gökhan Günaydın, Faik Tunay, Ali Demirçalı ve Engin Özkoç gibi isimlerin hazır bulunduğu öğrenildi.

FETÖ kanalları canlı olarak yayınladı

Bir dönem Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olan CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç'un katıldığı bir organizasyon FETÖ'nün kanalları olan BUGÜN TV ve Kanaltürk'ten canlı olarak yayınlanmıştı.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.