Ekonomi

Evde ek iş ilanları İŞKUR evde ek iş başvurusu

Evde ek iş yaparak para nasıl kazanılır? Koronavirüs nedeniyle çok sayıda iş yeri ya işleri durdurdu ya da personelini evden çalıştırmaya başladı. İşyeri kapanan ya da evde ek iş arayan vatandaşlar da evden ek iş yapmanın yollarını aramaya başladı. Evde ek iş yapmak isteyen pek çok kişi İŞKUR üzerinden ek iş ilanlarının olup olmadığını merak ediyor.

Evde ek iş ilanları İŞKUR evde ek iş başvurusu
-

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler iş ilanlarını araştırıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi iş ilanları sayfası üzerinden yayımlanan ilanlara göre evde ek gelir sağlamak isteyen birçok kişi için farklı iş fırsatları sunulmaktadır.  Söz konusu ilanlara başvuru yapmak için İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR şubelerinden kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. İşkur’a üye girişi yapıldıktan sonra İŞKUR’un evden ek iş iş ilanlarının olup olmadığını site içinde iş ilanı yaparak öğrenilebilmekte. Koronavirüs salgını nedeniyle başta çağrı merkezleri olmak üzere pazarlama satış temsilci gibi pek çok meslek grupları artık evden eleman çalıştırmakta. 

İŞKUR paketleme iş ilanları

İŞKUR tarafından ek gelir elde etmek isteyen hemen hemen tüm vatandaşlar için farklı iş modelleri ile destek sunulmaktadır. Türkiye İş Kurumu ilan sayfası üzerinde yer alan güncel ilanlara göre, özellikle fabrika ve atölyeler tarafından verilen ilanlar vatandaşların ek gelir elde etmesini sağlarken, işverenlerinde de üretim maliyetlerini daha da düşürmesine yardımcı olmaktadır. İŞKUR internet sitesi veya İŞKUR şubeleri üzerinden kuruma kayıt işlemlerini tamamlayan kişilerin evde iş imkanı paketleme işlerine başvuru yapmaları mümkündür.

İŞKUR evde ek iş ilanları hangi meslekler var?

Evde kına paketleme,

Nikah şekeri paketleme,

Poşet katlama,

Süs eşyası paketleme vb.

İŞKUR iş ilanları için tıklayınız

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.