Siyaset

Fahrettin Altun'dan alçak saldırılara sert tepki: Örgütlü ahlaksızlık

İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabı üzerinden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'a yönelik çirkin saldırılara tepki gösterdi. Altun yaptığı açıklamada, "Bu tavrı esefle kınıyor, şiddetle lanetliyorum. Bu örgütlü ahlaksızlığa karşı tepkisiz kalanların riyakarlığını da görmezden gelemeyiz." ifadelerine yer verdi.

Fahrettin Altun'dan alçak saldırılara sert tepki: Örgütlü ahlaksızlık
-

İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'a yönelik alçak saldırılara tepki gösterdi.

İşte İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un o açıklamaları;

Sayın Bakanımız Berat Albayrak'ı ve eşi Esra Albayrak Hanımefendi'yi dün gece dünyaya gelen yeni yavruları vesilesiyle tebrik ediyorum. Hamza Salih'in ailesi, vatanı ve milleti için hayırlı bir evlat olmasını Cenab-ı Allah'tan diliyorum.

Bu güzel haber karşısında bile, insanlıktan nasibini almamış bir güruh, anneliğin kutsiyetini ve çocukluğun masumiyetini hiçe sayarak organize bir saldırı ve hakaret furyası başlattı. Bu tavrı esefle kınıyor, şiddetle lanetliyorum.

Vicdan ve ahlaktan yoksun bu arsızlığın manevi, kültürel ve toplumsal değerlerimiz içerisinde asla yeri yoktur. Bu örgütlü ahlaksızlığa karşı tepkisiz kalanların riyakarlığını da görmezden gelemeyiz.

İkiyüzlülüğü ve ahlaksızlığı zihniyetlerinin bir parçası haline getirenlere karşı biz hakikatin ve ahlakın tarafı olmayı sürdüreceğiz. Kimse hakarete uğramasın, kimsenin izzeti hedef alınmasın diye daha çok mücadele edeceğiz.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.