Spor

Fenerbahçe'den yıldız futbolcuya mesaj: Seni Ocak'ta alacağız

Sarı- Lacivertli ekibin, yaz transfer döneminin son iki gününde tüm mesaisini Edin Visca’yı almak için harcadığı ortaya çıktı. Başakşehir, yerini dolduracak zamanı olmadığı için ‘hayır’ dedi.

Fenerbahçe'den yıldız futbolcuya mesaj: Seni Ocak'ta alacağız
-

Yönetim, Boşnak yıldıza, "Ocak’ta iş bitecek" mesajını gönderdi. Hem devre arasının hem de yeni sezonun transferleri için yoğun mesai harcayan yönetim, birçok oyuncuyla temasta.

Sarı-Lacivertliler’in ocak ayındaki ilk hedefi ise Edin Visca üstelik Fenerbahçe için Boşnak yıldız, yarım kalmış bir operasyon.

Yönetimin, yaz transfer döneminin son iki gününde tüm mesaisini Visca için harcadığı ortaya çıktı. Hem Başakşehir ile hem de oyuncunun menaceriyle temas kuruldu.

29 yaşındaki oyuncu ile prensip anlaşmasına varıldı.

Bu iş Ocak’ta bitecek

Başakşehir ile yürütülen pazarlıklar ise tıkandı. Bunun nedeni, Turuncu- Lacivertliler’in, transfer döneminin bitmesine kısa süre kala Boşnak yıldızın yerini dolduramayacak olmasıydı. Görüşmeler sonuçsuz kaldı. Ancak Fenerbahçe, Edin Visca’dan vazgeçmiş değil. Boşnak oyuncuya, "Bu iş Ocak’ta bitecek" mesajı gönderen yönetim, Başakşehir ile pazarlıklara bu kez erken başlayacak.

'Sadece Visca bize yeter'

Sarı-Lacivertliler, paranın yanı sıra takas için İstanbul ekibine oyuncular sunacak. Ersun Yanal’ın sol bekte Hasan Ali dışında alternatifi olmamasına rağmen ara transfer için yönetime, "Sadece Visca’yı almamız bize yeter" raporu verdiği kaydedildi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.