Okur Postası

Gidecek bir başka ülke mi var?

Gazetemiz okurlarından İsmail Tekpınar, ‘Gidecek bir başka ülke mi var?’ başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Gidecek bir başka ülke mi var?
-

Bakın sizler böyle devam ederseniz batılılar size de demokrasi getirir, öyle değil mi? Hiç birisi de şöyle dönüp de etrafına bakmıyor, alev topuna dönüşen ülkeler ve yıllardır zulme uğramış demokrasi adı altında batılılar kan ve gözyaşından başka ne getirmiş. Bize muhtaç olsun biz kazanalım diyerek Ortadoğu ülkelerinde hiç durmayan iç savaşlar çıkaranlar kimler?  Peki bu iç karışıklık sizce kimlerin işine yarıyor? Tabii ki de emperyalist güçlerin işine yaramakta. O yüzden Türkiye’ye her taraftan saldırı var çünkü gittiği yere adalet, barış ve huzur getiriyor. İktisatta ve ticarette kullanılan bir yöntemdir kazan-kazan politikası uyguluyor bizim tacirler.

Batılılar gibi hep bana demediğinden bizi yıldırmak hatta o bölgelerden çekilmemizi istiyorlar, çünkü rahat at koşturamıyorlar.  Huzur içinde sömüremiyorlar kan ememiyorlar. “Demir tava geldi, kömür bitti; Akıl başa geldi, ömür bitti” demeden önce dikkat edin.  Maazallah köprünün diğer yakasında kurşuna dizilmeyi göze alan varsa buyursun, denizde boğulmak isteyen, soğukta donarak ölmek istiyorsanız buyurun hep birlikte ölelim. Batılılara ülkemizi benliğimizi altın tepside sunalım bize de demokrasi getirsinler. Allah aşkına bırakın artık bir sakinleşin ülke şahlansın batı neye karşı çıkıyorsa bizim içimizdekiler de aynı şeylere karşı çıkıyor batı kanal yapıyor bizimkiler uyuyor muhalefetçikler de bize yaptırmamak için yapmadıkları kara propaganda söylemedikleri yalan kalmadı. Bu kanal İstanbul Osmanlının projesidir ne iktidarın ne de muhalefetindir. Haçlılar Türkiye’yi Osmanlının devamı olarak görüyorlar karın ağrıları rahatsızlıkları bundan dolayıdır. Yapılması elzemdir elinizi vicdanınıza koyun

Kanal İstanbul’u çekemeyenlere karın ağrısı, zihin bulanıklığı, diş ağrısı, kalp spazmı, saçlarda dökülme, ciltte kırışıklık birde terör örgütlerinin kitaplarına sponsor olma alışkanlığı yaparmış aman dikkat edin.

Benim ülkemden başka gidebileceğim sığınacağım bir ülkem yok! Lâkin sizleri bilemem.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.