Medya

Gökhan Özoğuz'dan Barış Pınarı Harekatı mesajı

CHP'ye yakınlığıyla tanınan Gökhan Özoğuz, "Barış Pınarı Harekatı'na destek vermedi" iddialarına cevap verdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özoğuz, "Siz uyuyordunuz ilk tweeti atarken." dedi.

Gökhan Özoğuz'dan Barış Pınarı Harekatı mesajı
-

Gökhan Özoğuz, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermediği iddialarına ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

"Siz uyuyordunuz"

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Gökhan Özoğuz, "Operasyonun ilk saatlerinde attığım tweet i görmeden, bugün kalkmış"destek yok mu ordumuza" diyen yaftacı kumpasçı, bazı sahte hesaplar; "SİZ UYUYORDUNUZ" ben ilk Tweet i atarken . Okumadan Sallayın. Biz çıkarsız sevenleriz Ülkemizi kendinizle karıştırmayın!" ifadelerin kullandı.

"Karşılıksız askerin yanındayım"

Gökhan Özoğuz, Barış Pınarı Harekatı başladıktan sonra, "Askerimiz gidiyor veya gitmiyor, kararı biz vermiyoruz! Keşke verebilseydik ve hiçbir taraftan kimse zarar görmese ve #savaşahayır olsaydı. Fakat verilen karar bu ve şartlar bunu gerektiriyorsa. Öyle veya böyle Asker gidiyorsa. Ben her zaman karşılıksız giden Askerin yanındayım!" ifadelerini kullanmıştı.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.