Gündem

Haluk Levent, koronadan hayatını kaybeden doktorun ölmeden önceki çağrısına sessiz kalmadı

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Yavuz Kalaycı, ölmeden önce çocuklarına sahip çıkılmasını istemişti. AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent, Kalaycı'nın çocuklarıyla görüştüğünü ve eğitimleri için kendilerine burs verileceğini söyledi.

Haluk Levent, koronadan hayatını kaybeden doktorun ölmeden önceki çağrısına sessiz kalmadı
-

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında en ön safta mücadele veren Dr. Yavuz Kalaycı, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Son mesajında kızlarına sahip çıkılmasını isteyen Kalaycı'nın kızlarına AHBAP Derneği kurucusu şarkıcı Haluk Levent sahip çıktı.

Haluk Levent, hayatını kaybeden Yavuz Kalaycı'nın ailesiyle buluştu. Bu haberi Twitter hesabından duyuran şarkıcı, "Yavuz Kalaycı'nın eşi ve çocuklarıyla birlikteyim. Hepinizin adına başsağlığında bulundum. Eşi 'Yavuz'un sınıf arkadaşları hep yanımızda sağ olsunlar' dedi. Bizler de bu iki kızımızın öğrenim hayatları boyunca bursunu sağlayacağız. Ve artık bizim de kızlarımız onlar. Merak etmeyin" dedi.

Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi hekimlerinden Yavuz Kalaycı Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. 56 yaşındaki iki çocuk sahibi Kalaycı 10 gün boyunca uyutuldu ve bu süre içerisinde babası ile annesini Kovid-19 nedeniyle kaybetti.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.