Gündem

Hitit Üniversitesi öğretim ve araştırma görevlisi alımı

Hitit Üniversitesi öğretim üyesi alımı ilanı yaptı. İlana göre Hitit Üniversitesi Fakülte ve meslek yüksek okullarında görevlendirilmek üzere 5 öğretim üyesi alınacak. Hitit Üniversitesi öğretim ve araştırma görevlisi alımı başvuruları 15 Mayıs’ta başlamış olup son başvuru tarihi ise 30 Mayıs. İşte Hitit Üniversitesi Öğretim üyesi alım ilanına ilişkin detaylar…

Hitit Üniversitesi öğretim ve araştırma görevlisi alımı
-

Hitit Üniversitesi öğretim üyesi alımı ilanı yaptı. İlana göre Hitit Üniversitesi Fakülte ve meslek yüksek okullarında görevlendirilmek üzere 5 öğretim üyesi alınacak. Hitit Üniversitesi öğretim ve araştırma görevlisi alımı başvuruları 15 Mayıs’ta başladı. Son başvuru tarihi ise 30 Mayıs. İşte Hitit Üniversitesi Öğretim üyesi alım ilanına ilişkin detaylar…

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi alım ilanı şu şekilde: Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının web sayfasında yayımlanarak yürürlüğe giren “T.C. Hitit Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanma Yönergesi” ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşulu ile öğretim üyesi alınacaktır. Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Hitit Üniversitesi öğretim üyesi alım başvuru şartları

Doç.Mühendislik Fakültesi-Polimer Mühendisliği-olimer Mühendisliğibaşvuru şartları: Kimya Mühendisliği bilim alanında Doçent unvanı almış olmak, mikrojeller ve hidrojeller üzerine çalışmalar yapmış olmak.

Doç. Tıp Fakültesi-Dahili Tıp Bilimleri-Halk Sağlığı başvuru şartları: Tıp Fakültesi mezunu olmak ve halk sağlığı alanında Doçent unvanı almış olmak.

Spor Bilimleri Fakültesi- Spor Yöneticiliği-Spor Yöneticiliği başvuru şartları: Spor Bilimleri temel alanında Doçent unvanı almış olmak, spor psikoloji ve fiziksel uygunluk alanlarında çalışmalar yapmış olmak.

Mühendislik Fakültesi- Endüstri Mühendisliği-Yöneylem Araştırması başvuru şartları neler? Endüstri Mühendisliği alanında Doktora yapmış olmak ve araç rotalama konusunda çalışmalar yapmış olmak.

Hitit Üniversitesi öğretim üyesi alım başvuruları için tıklayınız

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.