Emlak

Home Town Şile'de 24 Ay Sıfır Faiz

Eyfel yapı tarafından Şile'de hayata geçirilen Home Town Şile projesinde konutlar için 2 bin 500 metrekara alan ayrıldı.

Home Town Şile'de 24 Ay Sıfır Faiz
-

Meşrutiyet Köyü'nde denize yaklaşık 3 dakika uzaklıkta inşa edilen proje Eyfel Yapı imzası taşıyor. 3 bin metrekare inşaat alanına sahip Home Town Şile'de projesinde 24 ay sıfır faiz.

49 bin TL peşinatla daire sahibi olunan Home Town Şile villalarında teras katı daire fiyatları 149 bin Liradan, bahçe katı daireler ise 169 bin Liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.


Toplamda 48 adet villadan meydana gelen Home Town Şile projesinde daireler 2+1 şeklinde dizayn edildi. İnşaat alanı 3 bin metrekare olarak belirlenen projede konutlar için 2 bin 500 metrekarelik alan ayrıldı.

Teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşmesi öngörülen Home Town Şile'de 24 ay 0 faizle ödemeler gerçekleştiriliyor.

Ortak alanları içerisinde projede barbekü alanları, hobi bahçeleri, sinema alanları, oyun alanları, açık yüzme havuzu, satranç köşesi, resim atölyesi ve kütüphane yer alıyor.

Çocukların ve doğanın buluştuğu cennet gibi yemyeşil, tertemiz havanın ruhunuzu dinlendirdiği, doğa ile dost bir yaşam alanı. Karadenizin yemyeşil doğası.

 


Web: www.hometownsile.com

emlakrehberi/ 9 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.