Eğitim

İnternet üzerinden EBA TV canlı ders nasıl izlerim? TRT EBA TV izle

Kalem defter hazır mı? MEB ve TRT işbirliğiyle uzktan eğitim dersleri şimdi TRT İzle'de. Korona virüsü nedeniyle tatil edilen okullarda uzaktan eğitim dönemi 23 Mart'ta başladı. İlkokul, ortaokul ve lise olmak üzere üç ayrı kanal üzerinden yapılan yayınlan TRT üzerinden EBA TV kanalı üzerinden yapılmakta. Peki internet üzerinden EBA TV canlı ders nasıl izlerim? EBA TV ders programı Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar EBA TV ders saatleri.

İnternet üzerinden EBA TV canlı ders nasıl izlerim? TRT EBA TV izle
-

Kalem defter hazır mı? MEB ve TRT işbirliğiyle uæktan eğitim dersleri şimdi TRT İzle'de. Korona virüsü nedeniyle tatil edilen okullarda uzaktan eğitim dönemi 23 Mart'ta başladı. İlkokul, ortaokul ve lise olmak üzere üç ayrı kanal üzerinden yapılan yayınlan TRT üzerinden EBA TV kanalı üzerinden yapılmakta. Peki internet üzerinden EBA TV canlı ders nasıl izlerim? EBA TV ders programı Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma EBA TV ders saatleri.

Eğitim öğretimini ilkokulda devam ettiren öğrenciler için 23-27 Mart tarihleri arasında uygulanacak olan ders programı şöyle…

Aşağıdaki linklere tıklayarak EBA TV ilkokul, ortaokul ve lise canlı yayın sayfalarına ulaşabilirsiniz.

EBA TV İLKOKUL CANLI İZLE

EBA TV İORTAOKUL CANLI İZLE

EBA TV LİSE CANLI İZLE

İnternet üzerinden TRT EBA TV canlı ders izleme

 Farklı sınıflarda okuyan iki çocuğum ama sadece bir tane televizyonum var. Çakışan yayınlar olduğunda ne yapacağım?

Yayınlar ilgili kanalda 1 veya 2 kez tekrar edecektir. Tekrarlayan yayın akışı da yine aynı kanaldan öğrenilebilecektir. Bu akışlar doğrultusunda hangi çocuğunuzun, hangi saatlerde TV’yi takip edebileceğini planlayabilirsiniz. Ayrıca eba.gov.tr üzerinden yayınlanan içeriklerin kayıtlarına ulaşılabilecektir.

EBA TV televizyon kanalları yayın akışlarına nereden ulaşabilirim?

Yayın akışlarına eba.gov.tr ana sayfasından ve TRT internet sitesinden günlük ve haftalık yayın akışına ulaşılabilecektir. Ayrıca, her akşam yayın sonlandıktan sonra ve sabah yayın başlayana kadar televizyon ekranından görüntülenebilecektir. 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.