Emlak

Işık'tan Kocaeli’nde Gazetecilere Konut Müjdesi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerine konut müjdesi verdi.

Işık'tan Kocaeli’nde Gazetecilere Konut Müjdesi
-

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti'nin toplantısında gazetecilerle biraraya gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, 'Derince Çınarlı mevkisinin hemen üstünde harika bir alanda, deniz manzaralı mükemmel bir yerde 24-25 dönümlük bir alanı Milli Emlak’tan TOKİ’ye aktarıyoruz. Sayın Başbakanımızın imzası bu günlerde çıkacak" dedi


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından İzmit’te bir restoranda düzenlenen kahvaltı programında gazetecilerle bir araya geldi. Işık, toplantıda gazetecilere konut müjdesi verdi.


Işık, 16 Ocak’taki Basın Onur Günü’nde bu projemizin temelini atmış olmak. Zaten temelini attığımız zaman inşallah en kısa sürede evlerimizi bitirir ve sizlere de ailenizle sıcak bir yuvada buluşma imkanı sağlamış oluruz. Şu anda ödediğiniz kiralardan daha uygun taksitlerle inanıyorum ki sizler de ev sahibi olursunuz. Ben de hem şahsım hem partim açısından bir dosyayı daha kapatmanın mutluluğunu yaşamış olurum. Şu an bu durum benim için açık bir dosya. İnşallah bu proje hayata geçtiği gün, biz bu dosyayı kapatmış oluruz.”

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.