Gündem

İsmail Hakkı Pekin’den flaş açıklamalar: İsrail kimler tarafından kuruldu?

Genelkurmay İstihbarat Daire eski Başkanı İsmail Hakkı Pekin, Akit TV'de yayınlanan Başka Açıdan programında MOSSAD ve İsrail'in kuruluşuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

-

Fatin Dağıstanlı'nın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu, gazeteci Kenan Alpay, eski milletvekili Ahmet Çakar, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı avukat Bülent Kaya ve avukat Ahmet Keşli'nin katılımıyla Akit TV'de yayınlanan Başka Açıdan programında gündeme ilişkin konular masaya yatırıldı. Programa Genelkurmay İstihbarat Daire eski Başkanı İsmail Hakkı Pekin de Skype bağlantısıyla bağlandı.

"MOSSAD Türkiye'de kuruldu"

Programda Pekin'e "MOSSAD her yere giriyor, niye biz MOSSAD'a giremiyoruz?" sorusu yöneltildi. Pekin bu soruya MOSSAD'ın hemen hemen dünyadaki tüm Yahudilerle bağlantılı olduğunu belirterek MOSSAD'ın Osmanlı'nın son döneminde kurulduğunu söyledi. İsrail'i kuranların hepsinin terörist olduğunu belirten Pekin, "MOSSAD'ın Türkiye'deki Mısır Apartmanında kurulduğu doğrudur. Böyle başlıyor bu işler. Sonuçta şunu söylüyorum. İsrail bir din devleti, ırkçı bir devlet ve İsraillilere şu öğretiliyor. Bir tane yurdumuz var bu yurttan iki defa dağıltıldık. Şimdi buraya sahip çıkmamız gerekiyor. Bütün herkesi böyle yetiştiriyorlar. Askeri istihbarat orada bütün her şeyi içine alan bir istihbarattır. İnsanlar seçilirken ona göre seçiliyor. Yani seçtiğiniz insan İsrail milliyetçisi, daha doğrusu Siyonist, Yahudi milliyetçisi." şeklinde cevap verdi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.