Eğitim

İstanbul Üniversitesi AUZEF vize sonuçları sorgula

AUZEF vize sonuçları açıklandı mı? AUZEF vizeler ne zaman açıklanacak? Sorusunu İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi öğrencileri tarafından sorgulanmakta. 23-24 Kasım tarihlerinde yapılan AUZEF ara sınav sonuçları son dakika bugün açıklanacağı söylenmişti. Peki “AUZEF sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte İstanbul Üniversitesi AUZEF vize sonuçları sorgula ekranı.

İstanbul Üniversitesi AUZEF vize sonuçları sorgula
-

AUZEF vizeler ne zaman açıklanacak? sorusunu İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi öğrencileri tarafından sorgulanmakta. 23-24 Kasım tarihlerinde yapılan AUZEF ara sınav sonuçları son dakika bugün açıklanacağı söylenmişti. Peki “AUZEF sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte AUZEF vize sonuçları sorgula ekranı.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ilk dönem sınavları 23 Kasım ve 24 Kasım tarihleri aralığında yapıldı. Şimdi gözler AUZEF sonuçlarına çevrildi.  AUZEF Dekanı Levent Şahin yaptığı açıklamada sonuçların 4 Aralık Çarşamba günü açıklanağını duyurdu.  2019-2020 AUZEF sınav takvimine göre ara sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu. İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre "Sınav sonuçlarının ilanı için Ölçme Değerlendirme Birimimiz aralıksız mesai yapmaktadır. Bir aksilik çıkmazsa yarın (04 Aralık çarşamba günü) sonuçlarınız ilan edilecektir." dedi.

 AUZEF vize sonuçları sorgulamak için tıklayınız

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.