Gündem

Otobüse binen yolcu maskeyi indirdi ortalık karıştı! "Maskeyle konuşunca ses gitmiyor"

İstanbul'da Fatih Kocamustafapaşa-Taksim arası sefer yapan otobüse binen bir yolcu, telefonla konuşmaya başladıktan sonra maskesini indirince diğer yolcuların tepkisini çekti. Maskeyi çenesine indiren yolcu diğer vatandaşlara dönüp "Maskeyle konuşunca ses gitmiyor" diyerek kendisini savundu.

-

İstanbul Fatih'te otobüse binen bir kişi telefonla konuştuğu sırada maskesini çenesine indirince diğer yolcuların tepkisini çekti. Çıkan tartışma üzerine "Maskeyle konuşunca ses gitmiyor" diyerek kendini savunan vatandaşa diğer yolcular "Sen maskeyi aksesuar olarak takıyorsun" şeklinde tepki gösterdi.

"Maskeyle konuşunca ses gitmiyor"

Olay, Fatih Kocamustafapaşa-Taksim arası sefer yapan otobüste meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih'te otobüse binen bir kişi telefonla konuştuğu sırada maskesini çenesine indirdi. Bunu gören diğer yolcular vatandaşa tepki göstererek maskesini gerektiği şekilde takmasını istedi. Maskesini çenesine indiren vatandaş ise "Maskeyle konuşunca ses gitmiyor" dedi. Bunun üzerine otobüste maske tartışması başladı. Tartışma üzerine telefonu kapatan ve maskeyi gerektiği gibi takan vatandaş diğer yolculara dönerek "Ben de maskeliyim" deyip kendini savundu. Diğer vatandaşlar ise "Sen maskeyi aksesuar olarak takıyorsun" diyerek tepkilerini sürdürdü. Tartışmanın ardından şahıs Aksaray'da otobüsten indi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.