Siyaset

İşte CHP'li Mansur Yavaş'ın ilk icraatleri

CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın ilk icraatleri şaşırtmadı. Yavaş'ın ilk icraatleri heykel dikmek ve fotoğraf asmak oldu.

İşte CHP'li Mansur Yavaş'ın ilk icraatleri
-

Hizmet yapmayı heykel dikmek ve poster asmak olduğunu sanan CHP, Ankara'da icraatlerine başladı. Mansur Yavaş'ın İlk icraatleri törenle heykel dikmek ve M. Kemal'in posterini asmak oldu.

Heykelin ardından fotoğraf astı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın koltuğunun hemen arkasına asılan fotoğrafın ebatı dikkatlerden kaçmadı.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nun duvarına, Mustafa Kemal'in fotoğrafı asıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın göreve başlamasının ardından icraatlerinden biri olan duvardaki devasa fotoğraf, CHP saflarını oldukça mutlu etti.

CHP'lilerin hoşuna gitti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir de meclisin eski ve yeni halini Twitter üzerinden paylaştı. Demir, "Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nun eski ve yeni hali. Mustafa Kemal Atatürk çok yakışmış, teşekkürler başkanım." yorumunda bulundu.

İlk icraati heykel dikmek oldu

CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP ile özdeşleşen heykel dikme icraatının ilkini geçtiğimiz gün törenle gerçekleştirdi. CHP, büyük bir katılımla 2016 yılında Seğmenler Parkı’ndan çalınan İlhan Koman heykelini, orijinaline uygun şekilde yeniden yaptırarak törenle yerine dikti.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.