Seçim

Adil Öksüz iftirası yine elinde patladı! İyi Parti'nin vekili seçildi...

“Adil Öksüz, ikinci turda Erdoğan’ın karşısındaki aday hakkında konuşturulacak, aday zor durumda bırakılmaya çalışılacak” diyerek AK Parti’ye iftira atan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, iftira attığı devletin imkanlarından faydalanacak. Aydın, İyi Parti’nin Ankara Milletvekili olarak meclisteki sandalyesine oturacak.

Adil Öksüz iftirası yine elinde patladı! İyi Parti'nin vekili seçildi...
-

 yeniakit.com.tr  FETÖ’cü İyi Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Sözcü'ye konuşarak, FETÖ’nün kilit ismi Adil Öksüz’ün devletin adamı olduğunu, seçime 15 gün kala Öksüz’ün güya yakalanmış gibi yapılacağını, Erdoğan’a karşı yarışacak olan adaylar hakkında Öksüz’ün itirafçı olacağı ve bir mizansenle Cumhurbaşkanı adaylarının zan altında bırakılacağını öne sürmüştü.

YALANI ELİNDE PATLADI, YİNE VAZGEÇMEDİ

Seçime 15 gün kala Öksüz bulunmadı, adaylar hakkında itirafçı da olmadı. Bununla birlikte yalnızca Koray Aydın attığı yalanla ortada kaldı.

24 Haziran'dan birkaç gün önce yine memleket muhaliflerinin ‘Sözcü’süne konuşan Aydın, “Seçime 10 gün kala, darbe girişimin kilit ismi Öksüz'ün izini ve eşini buldular. Belki de yakalanmasını ikinci tura bıraktılar. Bizim yaptığımız tezgahı açık etmek, oyunları bozmak, tuzakları boşa çıkarmaktır. Seçimin ikinci turuna kim kalırsa, Öksüz onun için konuşturulacak. Daha önce yaptığım açıklamayla planlarını bozdum” dedi.

İKİNCİ TURA KALMADI

Türkiye’nin geleceğini belirleyen seçimler bitti, İyi Parti zar zor barajı geçti, Akşener yüzde 7 alırken, Erdoğan yüzde 52 ile yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı seçildi. Böylece seçimler ikinci tura kalmadı.

İlişkili haber: Dua, gayret ve zafer!
Dua, gayret ve zafer!

İFTİRA ATTIĞI DEVLETİN İMKANLARINDAN FAYDALANACAK

Adil Öksüz üzerinden devlete iftira atan Aydın, İyi Parti’nin Ankara milletvekili olarak meclise girecek. Burada kendince muhalefet yapacak olan Koray Aydın, Adil Öksüz üzerinden hedef aldığı devletin imkanlarından faydalanacak.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.